Okna, dveře

Interiérové dveře vybírejte bez zbytečného spěchu

Lidé se řadí ke společenským tvorům, ale na každého přijde chvíle, kdy se hodlá schovat před celým světem a nevyleze dřív, dokud si pořádně neodpočine. V tento moment nemusíte letět na opuštěný ostrov, utíkat do jeskyně v lese, ale ani se oblékat do kostýmu, ve kterém vás nikdo nepozná. Nabízí se zcela jednoduché řešení – zavřete za sebou dveře!

Co se hodí do vašeho domova?

Útulný domov dává záruku, že se sem budete rádi vracet a těšit se na obraz krajiny na stěně, zrcadlo s ozdobným dřevěným rámem na chodbě, na houpací křeslo na verandě, ale i na kuchyňskou linku vybavenou všelijakými chytrými pomocníky. Domy a byty se skládají z několika místností. Velký volný prostor se rozhodně nelíbí každému. K oddělení slouží paravany, speciální stěny a interiérové dveře. Nic z vybavení by nemělo narušit celkový design vašeho bydlení.

Jak vybrat dveře do interiéru

Už víte, kam umístíte vaše nové vnitřní dveře? Zohledněte provedení, protože těžko se setkáte s pochvalou, když se kvůli průhlednosti výplně bude každý kolemjdoucí dívat, co právě děláte na toaletě a v koupelně. Posuvné dveře upřednostněte tam, kde chybí dostatek volného prostoru na otevření. Design a povrch se rovněž řadí k významným faktorům v době rozhodování. U povrchu záleží, jestli si přejete nejlevnější (lakovanou) či nejdražší variantu (z přírodní dýhy). Velké popularity dosahují 3D fólie, CPL lamináty.

Vyberte si ze širokého sortimentu

Interiérové a vchodové dveře lze vybírat z mnoha druhů. Firma Grimax je známá dlouholetým působením na trhu, pobočkami po celé republice, výhradním zastoupením několika značek a krátkými dodacími lhůtami. Například Vasco Doors mají exkluzivní dodání do čtrnácti dnů. Tyto druhy dveří se potahují dekorativní fólií unikátní patentovanou metodou, čímž se dosahuje neviditelnosti lepených spojů.