Stavíme - rekonstruujeme Úspory a ekologická řešení

Ušetřete za energii. Pořiďte si LED svítidla!

Účet za vodu, za plyn, za elektřinu. Také se vám protáčejí oči, když vidíte, kolik jste odebrali elektrické energie a jak moc to ulehčí vaší peněžence?

Nemusíte hned sahat po radikálním řešení a vypojit vše kromě televize a ledničky. Stačí uvažovat v dlouhodobém měřítku a šetřit na něčem, co vás až tak nebolí – svítidla totiž můžou být mnohonásobně úspornější a přitom svítit stejně.

Uspoříte až 80 % energie

Čísla hovoří jasně. Svítidla s LED zdrojem dokáží oproti klasickým žárovkám uspořit až 80 % elektrické energie. Jejich svítivost je však srovnatelná s tou, která spotřebuje mnohem více energie a tím i vašich peněz.

Nejlepších výsledků v poměru náklady/výkon dosáhnou LED světla v místnostech, ve kterých je potřeba svítit dlouhodobě. Díky nové technologii se navíc nemusíte bát, že by vám svítidlo při zapínání nepříjemně problikávalo. Ty časy už jsou dávno pryč.

Oblíbená svítidla vás nezklamousvítidla

 Pokud se rozhodnete konečně začít efektivně šetřit, můžete se spolehnout na ověřená svítidla, která vám s tím pomůžou. Patří mezi ně takové bestselery, jako jsou Fulgur Bona a do koupelny vhodné svítidlo Fulgur Sela.

Obě tato svítidla patří ve svém zářivkovém provedení mezi hity českých domácností. S tím, jak Češi začínají objevovat úsporné LED zdroje, se díky léty prověřené kvalitě dostávají mezi top produkty také právě tyto šetrnější verze populárních svítidel.

Chcete se o LED svítidlech dozvědět více? Podívejte se na blog expertů na svítidla.