Hobby

Vyrábějte a opravujte bez zbytečných průtahů

Kdo nedělá, nic nezkazí, ale také nic neztratí. Nejspíš nejde o pravé “ztrácení věcí”, když si zrovna někde necháte kladivo a nemůžete ho už půl hodiny najít. Dohánění časových ztrát kvůli hledání nářadí jistě nikoho nepotěší. Naštěstí existuje snadné řešení a nejedná se o žádný podpůrný lék pro vaši zhoršující se paměť.

Pomocník do každé dílny

Efektivita práce se v současné době skloňuje ve všech pádech. Žádné prosperující podniky si nedovolí zapomenout na zdůraznění dodržování maximální pracovitosti svých zaměstnanců. Rovněž se snažíte využívat každou chvilku, makáte na plné obrátky, ale nezvládáte ohlídat momentální umístění potřebného nářadí? Není čemu se divit, když jste před třemi hodinami opravovali zelené auto, před hodinou červený motocykl a nyní přestupujete k modrému vozidlu, kde oprava skutečně hodně spěchá. Nemůžete se pustit rovnou do práce, protože marně vzpomínáte, kde zůstal velký šroubovák a kde sada imbusových klíčů. Přenášení a hledání potřebných kousků k činnosti vám krade drahocenný čas. Malá změna se v tomto případě rovná úspoře času. Stačí přesvědčit šéfa, že by měl už konečně kouknout na dílenské vozíky o různých velikostech.

Pojízdné pracoviště máte vždy k dispozici

Dokonce i vedení firmy hodně brzy pochopí, že uskladnění nářadí hezky v zásuvkách, opatřených pojistkou proti samovolnému vysunutí, přinese řadu výhod. Dílenský vozík nabízí nejen přehlednost, ale i praktičnost díky umístění koleček s otočnou brzdou. Stačí uchopit madlo a snadná manipulace vám umožní přemístění na druhý konec dílny. Převezete ho stejně jednoduše jako nákupní vozík při ranním obíhání supermarketu. Během cesty si klidně spokojeně pohvizdujte, anebo se pusťte do pobrukování oblíbené písničky. V tuto chvíli se můžete bavit, ne myslet na svinovací metry, kladiva a kleště povalující se kdesi v dílenském prostoru.