Náš tip

Soukromý ohňostroj

Krásným ohňostrojem můžete zintenzívnit prožitek z každé akce – rodinných akcí (oslava narozenin, svatba) nebo firemních akcí pořádaných pro obchodní partnery. Ohňostroje jsou něco, co mají rádi všichni!

Pokud navíc místo vlastní pyrotechniky pozvete profesionály, získáte zážitek, na který vaše okolí bude dlouho vzpomínat. S profesionály se nemusíte bát o bezpečí svých rodinných příslušníků či kolegů. Profesionální společnost zaručuje maximální bezpečí jak pro sebe, tak i pro vás a vaše hosty.

Česká společnost Tarra pyrotechnik s.r.o. se zaměřuje na realizaci ohňostrojů podle požadavků zákazníka i na prodej zábavní i profesionální pyrotechniky. Firma působí na trhu již od roku 1993 a řadí se mezi největší odborníky na pyrotechniku. Inspiraci jí poskytují čínští experti na pyrotechniku. Odborníci ze společnosti Tarra navštěvují nejrůznější čínské festivaly a přehlídky ohňostrojů v Číně a novinky, na které tam narazí, pak přivedou do České republiky.

Vybírat si můžete z nejrůznějších druhů pyrotechnického zboží – římské svíce, včelky, prskavky, rakety, fontány, petardy, kulové pumy, konfety, zápalnice či namixované boxy nádherných ohňostrojů.

Pokud nechcete zvát profesionály, aby za vás odvedly show a přesto trváte na tom, abyste dosáhli vysoké úrovně ohňostrojů, firma Tarra pyrotechnik s.r.o. nabízí řešení. Vybrat si můžete z několika setů, které se liší množstvím odpálených ohňostrojů (minimálně však 16), délkou trvání i zvukovými efekty. Stačí jen zapálit jednu šňůru a už si vy i vaši přátelé a známí užíváte světelné show, a to s cenou již od 1 200 Kč.

Cena realizace profesionálních ohňostrojů se liší podle velikosti a doby trvání ohňostroje. Objednat si realizaci celé show lze již od 8 000 Kč.

Abyste věděli, koho si objednáváte, na internetových stránkách společnosti Tarra pyrotechnik s.r.o. se můžete podívat, jak ohňostroje této společnosti vypadají. Navštívit můžete ohňostrojové festivaly, a omrknout si tak společnost předem.