Kleště
Hobby Udělej si sám Z garáže

Bez štípaček ani ránu

Ať už patříte mezi vášnivé zahrádkáře nebo se řadíte k domácím kutilům, zajisté přesně víte, jaké náčiní vám v garáži či zahradním domku chybí a naopak bez kterého se jednoduše neobejdete. Nezbytnou součástí výbavy každého opraváře, dělníka a hospodáře jsou kleště využitelné při mnoha domácích i zahradních pracích. Na trhu ale najdete řadu typů, s nimiž půjdou všechny práce hezky od ruky!

Kleště na elektroniku, nebo chytrý kombinovaný model?

Profesionálové i fanoušci domácích prací ocení kvalitní nářadí od předních výrobců a navíc za super cenu. Kleště pořídíte online, a to hned v několika modelových provedeních. Velmi žádané jsou například štípačky. Jestli se rozhodnete pro boční stranové, čelní, armovací či štípací kleště je již pouze na vás. Vždy ale najdete řešení, s nímž zvládnete štípnout měděný i tvrzený pianový drát bez větší námahy. Sady kleští jsou ideálním dárkem pro kutily, protože obsahují nejpoužívanější druhy a někteří výrobci si dokonce dávají tu práci, že sikovky či kombinačky dodávají v praktickém pouzdře či kufříku. Je-li vaše povolání spojováno s elektroinstalacemi, neobejdete se bez speciálních kleští. Perfektní dílenské zpracování se odráží v každém detailu a poskytuje stabilní a pevný úchop i ostrou pracovní plochu kleští.

Když nevíte, po kterých sáhnout

Váháte, s jakým modelem nejlépe uspějete? Obraťte se na profesionály, kteří mají letité zkušenosti s prodejen značkového nářadí a zároveň vám přesně poradí. Přehledný e-shop vás navede k ideálnímu provedení a poskytne hned několik variant od známých výrobců, jež se pyšní vynikajícím poměrem ceny a kvality. Dalším bonusem online nákupu je skutečnost, že veškerý sortiment bývá skladem. To pro vás znamená jediné, dnes objednáte a zítra už se můžete těšit na komfortní práce s kleštěmi. Kromě samotných nástrojů na internetu výhodně pořídíte též náhradní díly a nezbytné příslušenství.