Chata a chalupa Hobby Zahrada

Jak vybavit zahradu regály?

Ať už máte malou nebo velkou zahradu, jistě na ní skladujete nejrůznější zahradní nářadí a pomocníky, kterými se o vaši zahrádku staráte. O každou zahradu je potřeba pečovat, a proto vám nemůže chybět sekačka na trávu, rýč, motyčka, lopata, hrábě apod. Kam však veškeré toto nářadí uskladnit? Sice máte dílnu či zahradní domeček, ve kterém však interiér působí spíš jako bojiště a trvá vám pěkně dlouho, než najdete to, co hledáte? A pakliže takovou dílnu nevlastníte, veškeré zahradní nářadí máte ležet různě po zahradě? Na takový chaos na vaší zahrádce však můžete vyzrát. Pořízení regálů či kontejnerů vám umožní přehledně skladovat vše, co na své zahrádce potřebujete.

Regály lze dnes pořídit v nejrůznějších tvarech, velikostech a materiálech. Pro výrobce není ani problémem zhotovit regálové systémy na míru do daných prostor. Výhodou je snadná instalace regálových sestav, často se provádí tak, že se jednotlivé díly do sebe jen zasunou. Za pár minut budete mít celou konstrukci postavenou. Jelikož hledáte regály a police na zahradu, vyplatí se vám investovat do kvalitnějších materiálů, u kterých budete mít záruku delší životnosti. Zároveň požadujte pevnost a nosnost. K čemu byste měli police na zahradní nářadí, které vám ono nářadí ani neunese? A konstrukce musí být pevná a nesmí se při dotyku kymácet. Ideální jsou např. policové regály kovové, která se vyznačují vysokou kvalitou. Udrží i několik tun a vydrží vám sloužit bezproblémové mnoho let.

Specialistou na kovový nábytek je společnost Enprag, která nabízí širokou nabídku regálových systémů. K dostání jsou regály s různou nosností, rohové regály, regály na pneumatiky, regály na sudy, regály na svislé skladování apod. Na vaši zahrádku, do dílny či zahradního domečku u této společnosti seženete veškeré potřebné regály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.