Bytové dekorace

Plakáty na zeď – moderní způsob zdobení stěn

Přemýšlíte, čím vylepšit interiér svého domova? Zvažujete, jak proměnit bílou stěnu v zajímavý koutek? Hledáte řešení, které vás finančně nezruinuje, bude vkusné a promítnete do něj i něco ze svého života či koníčků? Nabízí se například foto rámečky, do nichž můžete vložit své vzpomínky na významné okamžiky. Takhle budete mít fotky ze svatebního dne, narození svých dětí anebo momentky ze společných setkání s přáteli stále na očích. Veselé fotky z vašeho života vás budou bavit, inspirovat a připomínat nejdůležitější životní okamžiky. Existují ale i další možnosti.

Samolepky nejen pro děti

Kvalitní samolepky nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Hravé potisky zvířátek, pohádkových postaviček nebo nápisy a jména jsou vkusnou ozdobou v každém věku. Velké oblibě se těší též metry, na nichž  můžete zaznamenávat životní milníky a centimetry svých dětí. Alternativou pro samolepky jsou dětské plakáty na zeď. S plakáty podpoříte dětskou fantazii a záleží pouze na vás, zda sáhnete po tradičních obrázcích domácích mazlíčků či exotických zvířátek.

Pokud hledáte tipy, jak může levně a přitom elegantně vypadat rekonstrukce bytu Praha? Vsaďte na doplňky, ty tvoří podstatnou část atmosféry každého domova. Radost vám budou dělat moderní plakáty města, umění pro fajnšmekry či nadčasové pojetí rostlin, zvířat a plakáty na zeď černobílé.

Tip na dárek i ozdobu

Pokud chcete být letos na Vánoce originální, sháníte dokonalý dárek k výročí svatby, seznámení nebo narození dítěte, máme pro vás neotřelý tip. Mapa hvězdné oblohy vás bude bavit! Vyrobí ji pro vás na míru podle vámi vybraného data či místa a získáte tak perfektní dárek pro sebe i své blízké. S tímto dárkem rozhodně nešlápnete vedle a bude se nádherně vyjímat prakticky kdekoliv. Stačí jen dodat data a vše, co chcete na své mapě hvězdné oblohy zaznamenat, tady se fantazii rozhodně meze nekladou.