návrhy komerčních interiérů
Bydlení­ je hra Bytové dekorace Kancelář

Praktické bydlení podle nadčasových trendů

Rekonstrukce bydlení zahrnuje mnoho závažných rozhodnutí, například jaký nábytek či barevnou výmalbu vybrat. Jde totiž o trvalé změny, u nichž se nepočítá s obměnou i několik let. Proto je stěžejní mít ještě před rekonstrukcí alespoň hrubou představu o vizuálu a celkovém stylu, do něhož chcete svůj domov ladit. Jenže ne každému z nás byla dána do vínku kreativita a cit pro barevné kombinace. Nejen v takových případech se vyplatí svěřit své bydlení od rukou designéra, který pro vás zajistí návrh i samotný projekt a také nábytek na míru do malých i atypických prostor.

Dlouhodobá spokojenost základem

Bytový designér si nehraje pouze s barvami, dokáže se dokonale vcítit do potřeb zákazníka a pracovat s oblíbenými barvami a materiály. V malých prostorách si umí pohrát s návrhy bytových interiérů tak, aby využil každý centimetr místa a navrhl dostatek úložných polic a šuplíků. Design začíná konceptem a 3D modelem, následně pokračuje projektem v podobě výkresů pro řemeslníka, podklady pro realizaci a dále nábytkem na míru, a to včetně výkresů pro truhláře kuchyně, šatny, vestavěné skříně, televizního nábytku, předsíně či postele. Stejně tak si můžete nechat nakreslit a vymyslet dětský pokoj, který může růst spolu s vaším dítkem.

Podle seznamu navržených interiérových doplňků a prvků je zahájena cenová nabídka a zprostředkování objednávky, dodávky i montáže. V dalším kroku koordinace zajišťuje harmonogram prací, stavební dozor i komunikaci se řemeslníky. Předání finálně upraveného interiéru předchází dekorování oken, podlahových krytin, stěn a jiných ozdob.

Obyčejná místnost o úroveň výše

Bez ohledu na odvětví firmy, je důležité zajistit kvalitní zázemí pro zaměstnance i společenské prostory pro návštěvy. Návrhy komerčních interiérů vám garantují vkusné a do detailu promyšlené zasedací místnosti, vstupní haly i recepce či prostory určené pro stravování zaměstnanců. Prohlédněte si již realizované projekty a fantastický výsledek, jehož svědky můžete být klidně i u vás doma.