odhad ceny nemovitosti
Bydlení­ je hra Reality

Odhad ceny nemovitosti zdarma usnadní prodej

Prodat dům nebo byt se může zdát vzhledem ke konkurenci poměrně složitým oříškem. Přitom tomu tak být nemusí. Stačí vědět, jak na to. Někdy k úspěšnému prodeji stačí dobře provedené fotografie nemovitosti, jež zvýší její atraktivitu. Abyste v konkurenci jiných obstáli, je vhodnější se obrátit na profesionály. V čem vám mohou ještě pomoci?

I na maličkostech záleží

Při prodeji nemovitosti záleží mnohdy na její prezentaci, tedy na tom, jak ji představíte budoucím zájemcům. Pomoci mohou kvalitní fotografie, videoprohlídka, kterou je ovšem třeba zpracovat na profesionální úrovni. Málokdo je takový odborník, který si umí sám sestříhat video tak, aby zaujalo na první moment. Pokud se rozhodnete prodat svoji nemovitost bez realitní kanceláře, může vám dělat problém odhad ceny nemovitosti. Nemáte-li dostatečné informace, může se stát, že cenu správně neodhadnete, a v horším případě proděláte, v tom lepším případě, dá-li se to tak nazvat, nebude o vaši nemovitost příliš zájem z důvodu vysoké ceny.

Odhad ceny nemovitosti

Svěřit se do rukou specialistů na reality se jeví jako výhodné řešení situace, když chcete svůj byt nebo dům úspěšně prodat. MAXIMA REALITY je tu pro vás už 22 let a na své straně má tisíce spokojených klientů, kterým pomohla. Spolupracuje s bankou Moneta Money Bank a snahou jejích pracovníků je dobrá péče o klienty, která spočívá hlavně v kvalitně odvedené práci, na jejímž začátku je profesionální odhad nemovitosti. Ten vychází ze zkušeností realitních specialistů, přičemž snahou je prodat ji za maximální možnou cenu. MAXIMA REALITY si zároveň dává záležet na rychlosti prodeje nemovitosti, jenž u ní trvá průměrně 40 dní.

Služby zdarma s MAXIMA REALITY

Společnost MAXIMA REALITY má s prodejem nemovitostí bohaté zkušenosti. Zájemce o koupi prověřuje v registrech a ve své databázi. Zároveň nabízí úschovu kupní ceny zdarma nebo slevu na stěhování či příspěvek na home staging, který interiér vašeho bytu nebo domu zatraktivní pro budoucí zájemce.