Kalkulace pojištění nemovitosti
Bydlení­ je hra

Pojistka all inclusive nahradí škody

Největším strašákem majitelů rodinných domů, respektive novostaveb určených k rodinnému obývání, není splácení hypotéky, údržba objektů a zeleně, ani jiné pragmatické záležitosti. Největší bolístkou bydlení v osadách, satelitech nebo obytných zónách je obava z nekalých činností zlodějských gangů.

Není vůbec příjemné vrátit se jednoho dne z práce a najít svůj dům vykradený i poničený. Lupiči si totiž nedělají zbytečné vrásky na čele kudy do sebevíce zabezpečeného domu vejít. Většinou se jedná o okenní skla, jejichž rozbití jsou záležitostí několika sekund. Majitelům nemovitosti tak z 99% zůstanou jen oči pro pláč. Nejenže přijdou o domovní inventář, elektroniku a jiné cennosti, ale po lupičích zůstane obvykle spoušť v podobě překonaných rozbitých překážek. 

Pofoukáme bolístku

Výrazně pomoci může pojištění rodinného domu. Ne že by fyziky zabránila vniknutí vloupáním, ale dokáže promptně nahradit vzniklé škody v rámci pojistného plnění. Tarif Bezpečný domov PLUS vás ochrání před rizikem podpojištění (krácení plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky) a složitého oceňování majetku.  

Pojistka myslí na všechna rizika předem a pomáhá minimalizovat jejich dopady. Pojistit lze rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž) nebo bazény a vířivé vany. Limit pro plnění odpovědnosti je až 10 miliónů.

Pojištění majetku

Černé na bílém

Pojistná částka je navržena paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Kalkulaci pojištění nemovitosti je možné zpracovat on-line formou prostřednictvím webového rozhraní. Klient tak získá okamžitě jasnou představu, jakou částku má zaplatit a jakou sumou je chráněn v případě škodní události. 

Pojištění majetku je tou nejlepší ochranou, jak váš majetek správně zajistit proti nenadálým situacím. V rámci pojištění majetku si můžete pojistit nemovitost jako takovou a také domácnost, tedy pojištění vybavení a cenností, které máte doma. 

Komplet pojistné služby jsou nejvhodnější prevencí, kterou můžete pro své klidné bydlení a pohodový život v něm udělat.