Bytové dekorace Hobby Komerční informace

Barevné stěrky na podlahy vylepší vaše bydlení

Povrchy stěn a podlah mohou vypadat neodolatelně v různých typech interiérů. Vaše bydlení o dost vylepšíte, když zvolíte nadčasové a luxusní provedení povrchů. Realizace probíhá pouze s nejkvalitnějšími materiály a s profesionálním přístupem.

Pohledové stěrky se snadnou údržbou

Pro pohledové stěrky jsou charakteristické podlahy a stěny beze spár a s hladkým povrchem. K jejich přednostem patří jednoduchá údržba. Betonová stěrka se nabízí v několika variantách. Imitace betonu vytvoří monolitické plochy, které se podobají pohledovému betonu s hladkým bezúdržbovým a značně odolným povrchem. Na stěnách nenajdete spáry. Stěrky vynikají odolností proti vlhku a oceníte jejich nadčasový vzhled. Aplikují se na místech, kde preferujete betonový design s tvrdým povrchem. Využijete je jak v interiéru, tak v exteriéru, nejčastěji třeba na ploty, fasády, vstupní části domů apod. Tato technika se nabízí podle připravených vzorků, které výborně poslouží pro výběr barevnosti, struktury a vzhledu povrchu. Betonová stěrka vytváří dva až tři milimetry silný povrch. Instalování je možné na sádrokarton, štukové stěny, jádra, ytong, nepovedený beton a podobné typy povrchů.

Varianty a výhody imitací pohledového betonu

Kolekce imitací zahrnuje různé struktury povrchu. Do výběru patří například hladký vybroušený povrch, hladký jemně strukturovaný povrch s patinou, s jemnými kaverničkami a póry, s výraznými kavernami, s patinovanou kresbou nebo strukturální přebroušený povrch. Barevnost zvolíte pomocí dostupného vzorníku. Povrchová úprava se dělá lakováním, olejováním či pomocí patiny. Barevnost vyniká stálostí a mechanickou odolností. Odpadne vám neustálé malování či tapetování, protože k plusům náleží dlouhá životnost. Realizace vyjde levně v porovnání s originálním a náročným postupem stavebního pohledového betonu.