prodej bytu
Reality

Prodej nemovitosti odborně a snadno

Odvážné kroky se určitě oceňují, ale někdy můžete i zakopnout a přivodit si úraz. Jestliže uděláte chybu v prodeji vámi nabízeného nemovitého majetku, můžete přijít zbytečně o dost velké částky peněz. Proč riskovat, když se lze obrátit na služby poskytované férovým realitním portálem? Odborné rady a služby vás brzy úspěšně dovedou do cíle.

Kvalitní oznámení zvýší vaše šance na úspěch

Dejte vědět světu, že něco prodáváte! Nejprve si však vyberte místo, kde se vyskytuje největší množství zájemců, protože ani do prodejny hraček nepřijde nikdo shánějící bestsellerovou knižní novinku. Máte štěstí, že v současnosti vám online prostředí ušetří spoustu práce a vlastně i korun. Férový realitní portál je místem, kde se soustředí stovky aktuálních nabídek domů, pozemků, bytů, garáží a jiných typů nemovitostí. Lidé si již zvykli sem pravidelně chodit a prohlížet si novinky, aby jim neuniklo nic zajímavého. Myslete však na to, že nejste vůbec sami, kdo se pokouší prodat majetek za solidní cenu. Váš text musí přilákat, upoutat a ohromit. Prodej bytu vám půjde lépe, když se zaměříte na vylepšení inzertního textu. Nezvládnete to vlastními silami? Domluvte si služby od zkušeného realitního textaře, který zná fígle, jak maximálně ohromit prodejním inzerátem.

Daně se vždy připomenou

Finanční úřady si vždy umí pohlídat, aby bylo vše splacené v řádném termínu. Prodávající se nemusí o nic starat, protože všechno placení připadne kupujícímu. Tato skutečnost platí již od roku 2016, daň z prodeje nemovitosti dovede cenu zvýšit o dost vysokou částku. Předem si raději spočítejte, jestli vám zůstanou peníze také na čtyři procenta z kupní ceny nemovitosti. Finančnímu úřadu předáte několik dokumentů. Jedná se o potvrzení nabytí vlastnického práva a zprávu o provedení vkladu do katastru nemovitostí. Někdy se vyžaduje též znalecký posudek. Daňové přiznání vyřešte nejpozději do konce třetího kalendářního měsíce po měsíci, kdy proběhl zápis vlastnického práva na katastru.

Podpis smlouvy bez komplikací

Umíte si představit, co vás čeká, když bez přemýšlení podepíšete nevýhodnou smlouvu? Do podobné situace se dostane skutečně dost lidí. Úplně zbytečně se následně potýkají se sankcemi a soudními spory. Právní služby vám zaručí klidnější časy, protože zkušení advokáti vše detailně projdou a upraví vzorové dokumenty na základě vámi dodaných informací. 

Profesionální pomoc vždy k dispozici

Kdo by netoužil po profesionálních službách, které se zaměřují na skutečnou pomoc? Férový realitní portál Cincink vám dává na výběr hned několik speciálních služeb. Připadá vám, že se inzerát zdarma nijak zvlášť neuchytil a všichni ho ignorují? Stačí malý poplatek, aby se více zviditelnil a ukazoval se častěji než neplacené verze.