cihlové obklady
Bydlení­ je hra Staví­me

Cihlové obklady s nestárnoucím vzhledem

Červená barva cihel dokáže skutečně upoutat, a navíc navodit příjemné teplo v místnosti. Není problém je používat v exteriéru a interiéru, v každém prostředí vytvoří naprosto originální vzhled.

 Široký výběr cihlových obkladů

Proč si nevybrat, když se naskýtá tato možnost? Neomítnuté cihly patří k hitům v moderních interiérech. Nezáleží na tom, zda jde o soukromé domy nebo firmy, všude si najdou uplatnění. Kromě klasické červené barvy si lze dopřát sněhově bílé, krémové, béžové, hnědé, ale i jinak zbarvené kousky. Lícové cihly prakticky přilepíte na jakýkoliv povrch, ale musíte používat pouze speciální lepidlo Elastolith, které současně funguje jako spárovací tmel, čímž odpadá následné spárování. Předem se zaměřte na to, aby byl podklad pevný, suchý a čistý. V případě nasákavých podkladů zvolte ošetření penetrací před samotnou instalací. 

Imitace cihel s dlouhou životností

Každá dobrá zpráva potěší, i ta týkající se vašich stavebních plánů. Cihly můžete nahradit imitací cihel, uvidíte, že se nedají téměř rozeznat od těch pravých. Cihlový obklad Elastolith patří k vysoce kvalitním, minerálním produktům. Co se týče konkrétního složení, najdete v něm polymerovou disperzi jako pojivo a směs tříděného křemenného písku. Tímto se zaručuje stálá flexibilita obkladu, odolnost povrchové vrstvy proti UV záření a stálobarevnost. Cihlové obklady jsou mrazuvzdorné, odpuzují vodu, propouští páru a nevyžadují žádnou údržbu. Jejich nízká hmotnost je předurčuje k jednoduché instalaci, navíc vydrží extrémně dlouho. Přirozený a jedinečný vzhled dovoluje bezproblémové kombinování s jinými materiály, nejvíce s kovem, betonem a sklem. Pokud chcete doladit výsledný vzhled, použijte cihlové pásky, které se hodí nejen k práci na fasádách, ale také například na obložení kleneb, komínů, krbů, kamen, interiérových zdí a jiných detailů. Dají se skvělé ohýbat, ale obstaráte si i už ohnuté rohové kousky, abyste si usnadnili obkládání vnějších rohů.