bytový architekt
Bydlení­ je hra Kuchyně

Bytový architekt – pomocník při rekonstrukci i zařizování moderní kuchyně

Útulný a vhodně uspořádaný domov je snem každého z nás. Někdo se realizuje při výběru solitérních kousků nábytku, zapomíná však na praktické využití a naopak jiní zase sází vyloženě na praktické řešení nábytkových sestav, chybí jim zcela vkus a cit pro detail. Chcete skloubit oba hlavní parametry a získat hřejivý domov se spoustou úložného prostoru i tam, kde jste si dávno mysleli, že se vleze jen jedna police? Otestujte výhody bytového architekta.

Bytový architekt řeší interiér jako celek

Bytový architekt na základě vašich preferencí a požadavků umí připravit noblesní návrh na komfortní zázemí i luxusní řešení prostor. Stačí, když nahrubo napíšete, o co máte zájem, jakou představu bydlení byste si rádi splnili a jaké jsou půdorysy vašeho bytu či rodinného domku. Na základě osobní schůzky je navrženo řešení reagující na požadavky, finanční možnosti i osobní představy. Bytový architekt vypracuje rovněž 3D model, abyste měli dokonalou představu o finální podobě. Seznámí vás s jednotlivými změnami a doporučí i barevné vizualizace. Bytový architekt je cenově dostupná služba, kterou si dnes už může dovolit i mladá rodina toužící po vysoce komfortním a zároveň praktickém domově. Architekt dokáže pružně reagovat na požadavky starších párů, početnějších rodin i náročných klientů často na cestách. Cílem práce bytového architekta je vytvořit harmonický domov s prostorem pro vzdělávání, odpočinek i soukromí.

Moderní kuchyně vám učarují a přitom vás nezruinují

Jestliže patříte mezi vášnivé kuchaře, nebo jen rádi pečete a trávíte čas s rodinou u jídelního stolu, nesmí vám doma chybět vysoce luxusní a moderní kuchyně. Ta musí disponovat všemi potřebnými spotřebiči i úložnými díly. Bytový architekt do moderní kuchyně dokáže nenásilně dostat i další prvky, třeba z klasického vkusu, venkovského a Provence stylu či lidového zaměření. Pokud si chcete splnit sen a dopřát si vybrat si něco do své nové, moderní kuchyně, pak se obraťte na profesionály, za nimiž stojí 2 800 realizovaných zakázek. Ostatně, dvacet pět let praxe na českém a slovenském trhu se musí někde projevit.