Okna, dveře

Kvalitní plastové dveře – skvělá investice do bydlení

Plast patří mezi nestárnoucí materiály, které nevyžadují náročnou péči a jeho údržbu zvládne úplně každý. Plzeňská společnost PGOkno sídlící v Třemošné sází na plastové dveře a okna, s nimiž zhodnotíte svou nemovitost a zároveň investujete do opravdové kvality. Profesionální firma má ve svém portfoliu prémiové služby a špičkové systémy Kömmerling garantující maximální spokojenost. Jaké vchodové dveře vybrat a jak o nové plastové dveře pečovat?

Dlouhá životnost zaručena

Plastové  dveře Plzeň můžete vybírat online na přehledných stránkách, kde najdete kompletní sortiment a služby. Vchodové dveře Plzeň disponují vysoce kvalitními výztuhami, díky čemuž jsou dveře odolné, stabilní a pevné. Velkým plusem je nadčasový design a moderní styl. Budete-li o dveře správně pečovat a udržovat je, funkční materiály vám slibují dlouhou životnost. Pokud tedy nevíte, jak seřídit vchodové dveře, obraťte se na zkušené odborníky s regionálních zaměřením především na Plzeň a její okolí.

Mezi nejoblíbenější výplně pro plastové dveře patří klasické a moderní výplně snoubící jednoduchost a eleganci pro použití moderních novostaveb i starších rodinných domů, kde je potřeba i výměna plastových oken. Vstupní dveře jsou vyrobeny z masivních pozinkovaných profilů. Vysoká kvalita za velmi atraktivní cenu vám slibuje výborné zvukotěsné a izolační vlastnosti. V sortimentu však najdete též HPL výplně, jež jsou tvrdší a dostupné v široké barevné škále. Díky pestré nabídce si vybere skutečně každý!

Správná údržba a péče o plast

Nejen plastová okna Plzeň si zaslouží pravidelné čištění. Vzhledem k odolnosti plastu vám bude stačit mýdlová voda či saponát bez abrazivních přísad. Péče o plastová okna musí zahrnovat též čištění rámu, parapetů a zapomínat nesmíte ani na vchodové dveře, které se používají prakticky denně. Vyzkoušet můžete třeba i octovou vodu pro zbavení se nečistot ze skel.

obrázek: https://www.pgokno.cz/