vchodové dveře do bytu
Bydlení­ je hra Okna, dveře

Vchodové dveře – vstupní brána do vašeho života

Vchodové dveře do bytu či domu jsou tím prvním, co vidí každý host. Kvalitní provedení dveří i zajímavě řešený design působí přívětivým dojmem, proto by výběr nových vstupních dveří měl probíhat pod pečlivým drobnohledem. Robustní dveře jsou zárukou jakési ochrany, zároveň však také mohou odradit zloděje nebo naopak působit lacině a dojmem snadného překonání. Stojíte-li před otázkou rekonstrukce oken a dveří a hledáte novější model, vybírejte pouze dveře od předních výrobců garantující špičkové zpracování do posledního detailu.

Venkovní vchodové dveře

Při výběru je nutné zvážit, zda pořizujete nové dveře do bytu, či domu. Vchodové dveře do domu musí odolat povětrnostním vlivům, zejména pak extrémně vysokým teplotám a stejně tak mrazu. Kvalitní dveře snesou déšť i časté používání. A protože vchodové dveře patří mezi denně používané vybavení domu, investujte do kvality. Jak vybrat správné dveře vám poradí například odborníci ze specializovaných prodejen, popřípadě se můžete spolehnout na dveře ERKADO, jež patří mezi spolehlivé, vysoce odolné a vzhledově atraktivní dveře pro každý dům. Skvěle se hodí pro novostavby, protože jsou vybaveny moderními prvky, a zaručeně se vám osvědčí i na chalupě či u staršího domu. Z široké škály barevných zpracování a stylových vzhledů si vybere skutečně každý.

Řiďte se hlavními požadavky

Volbě dveří podléhá několik základních priorit. Tou první je požadovaný rozměr a samozřejmě též bezpečnostní prvky. Vchodové dveře do bytu i domu musí být vybaveny pevnou konstrukcí, následně pak rovněž zámky, regulovatelnými protiplechy a lištovým zámkem. Na první pohled velmi elegantní dveře jsou ve skutečnosti z masivního lepeného dřeva a odolávají deformaci formou prohnutí. Voděodolné pláště dveří jsou vyrobené z překližky vysoké kvality. Značkové dveře ERKADO jsou přitom cenově dostupné, a vy tak můžete konečně s klidem usínat i odjíždět na dovolenou, aniž byste se strachovali o nechtěné návštěvníky v době vaší nepřítomnosti.