dřevěné terasy
Bydlení­ je hra Podlahy Staví­me Stavíme - rekonstruujeme

E-shop s dřevěnými materiály

Zkusili jste si někdy přičichnout ke dřevu? Voní, že? Dřevo je krásný přírodní materiál, se kterým je radost pracovat. A ještě zajímavější je ho mít okolo sebe třeba v prostředí vašeho domova. Dřevo upotřebíte nejen v bytě, ale také venku na zahradě, protože podlahu na terase nemusíte mít pouze z dlaždiček. Ta dřevěná totiž hraje v současné době prim. Na výrobu dřevěné terasy je obvykle použité velmi tvrdé dřevo, které odolává povětrnostním vlivům, jakými jsou sluneční záření, déšť či mráz.

Dřevěné podlahy zpříjemní váš byt

Z dlouhodobého hlediska se rozhodně vyplatí investice do dřevěné podlahy. Sice vás to bude na začátku stát více financí, ale ve finále se všechno vrátí užitnými vlastnostmi, kterými dřevo jako přírodní materiál oplývá. Je příjemné, teplé a je možné ho zkombinovat do takových barevných tónů, aby vám všechno v interiéru k sobě dokonale ladilo. Dřevěná podlaha je odolná a vydrží více než jednu generaci, dobře tepelně i zvukově izoluje na rozdíl od podlah z umělého laminátu.

Dřevěné fasády s dlouhou životností

Už naši předkové věděli, že dřevěné fasády vydrží po dlouhou dobu, a proto je také hojně používali. I dnes si tyto fasády ze dřeva zachovávají moderní a přírodní vzhled, dokonale tepelně izolují a snižují náklady na vytápění v zimě. V létě naopak udržují v interiéru chladnější klima.

Dřevo-plastové terasy pro moderní bydlení

Vyznačují se barevnou stálostí a odolností proti povětrnostním vlivům. Jejich velkou výhodou je bezúdržbovost. Takové jsou WPC terasy z dřevo-plastových desek. Určitě je využijete v okolí svého venkovního bazénu nebo na terase pro pohodlné a příjemné posezení.

Překližka s protiskluzem

Ve stavebnictví nacházejí uplatnění také různé druhy dřevotřískových a dřevovláknitých desek. Fóliovaná protiskluzová překližka je z jedné strany opatřena protiskluznou vrstvou a z druhé strany je hladká. Používají se pro šalování či stavbu monolitů a jiné stavební konstrukce.