Fotopasti
Bydlení­ je hra Chata a chalupa Zahrada

Fotopasti pohlídají pozemek na jedničku i během zimních mrazů

Máte velkou zahradu, rekreační nemovitost blízko lesní cesty nebo pozemek, který by stálo za to monitorovat? Nemusíte mít zrovna perfektní kamerový systém, jaký znáte z amerických filmů. Na zajištění bezpečnosti stačí vlastně jen málo, dnešní elektronika umí být malá a nenápadná, současně však velice výkonná. To z ní dělá perfektní zbraň proti lupičům, kteří se neštítí ničeho a umí si svůj plán opravdu dobře promyslet – jenže na sofistikovanou fotopast 21. století jsou i tak krátcí!

Stačí jen tužkové baterie, o maskování se postará sama

Vypadá tak nenápadně, že ji na první pohled určitě nikdo neuvidí – a zřejmě ani na ten druhý. Skrytá před zraky lupičů i dalších návštěv na vašem pozemku, díky neviditelnému přísvitu v noci se nevyplaší ani liška, kočka nebo srnka, která k vám náhodou zabloudila. Fotopasti umožní perfektní přehled o tom, co se děje u vás doma, nejen tehdy, když jste zrovna na letní dovolené a pozemek nikdo čtrnáct dnů nehlídá. Protože bude ukrytá před zraky (nejen) široké veřejnosti, těžko bude odhalena. Foto nebo videozáznam tu pak počká, až si jej prohlédnete. A třeba rovnou předáte vyšetřovatelům, pro které půjde o velmi cennou stopu. A dost možná, že se pachatel trestné činnosti najde mnohem dříve…

Zloději nemají šanci, sousedův pes bude usvědčen

Dnešní fotopast na zloděje dokáže pomoci v řadě různých situací. Pachatel může mít dvě nebo i čtyři nohy, takže může jít například o psa ze sousedství, který vám rozhrabuje trávník a jeho majitel odmítá cokoliv přiznat. Teď už nebude mít šanci zapírat, krátké video ukáže, jaká je vlastně pravda. Zkrátka si bude muset svého psího kamaráda trochu lépe hlídat – nebo nahradit vzniklou škodu. Takže jistě nejde jen o lupiče, fotopasti jsou velmi komplexní zařízení pro každou příležitost.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat pracovníky eshopu cel-tec.cz, kde vám vždy ochotně a odborně poradí.