plyšový koberec
Bydlení­ je hra Podlahy

Plyšový koberec do každé rodiny

Možná, že ke svému odpočinku dokonale využíváte pohodlí sedací soupravy ve vašem obývacím pokoji. Měkké sedáky vám dopřejí relaxaci, kterou po náročném dni opravdu potřebujete. Lenošit však lze i na koberci. Zvláště na tom plyšovém, jehož heboučký vysoký vlas vám poskytne příjemné spočinutí ve společnosti oblíbeného šálku čaje nebo kávy.

SHOCK koberec do každé místnosti

Už vás nudí klasické koberce s nízkým vlasem, které jsou sice praktické a dobře se udržují, ale jinak s nimi není žádná zábava? Potřebujete místnost, v níž se pohybujete většinu svého času stráveného doma, něčím ozvláštnit? A to něco by měl být koberec s velkým K? Pak vybírejte pečlivě a s rozmyslem mezi plyšovými koberci SHOCK. Váš byt rozzáří a dodají mu tolik potřebné teplo domova. Zkuste se na ně posadit a sami uvidíte, jak příjemný posed to bude.

Miliony tenkých vláken v jednom koberci

Čím je plyšový koberec SHOCK tak výjimečný, že si získal už tolik obdivovatelů? Samozřejmě svým vzhledem, za který mohou miliony tenkých hedvábných vláken, ze kterých je koberec vyrobený. Bude vám připadat jako nadýchaná měkká pěřina, do které si rádi ulehnete. Aby byl koberec zároveň i bezpečný, na podlaze se neklouzal a zůstal stále na jednom místě, je jeho spodní část protiskluzná. Jen tak budou moci na něm vaše děti vesele skotačit bez toho, aby si ublížily.

I koberec může být zábavný

Díky 3,5 cm vysokému a hustému vlasu zažijete s kobercem SHOCK zábavné chvíle. A to nejen vy, ale i vaše děti, pokud jim koberec pořídíte do jejich dětského pokoje. Zkuste projet svým prstem po koberci a napsat vzkaz svým blízkým nebo nakreslit třeba srdíčko pro radost. Jde to opravdu snadno. Přitom není pak problém uvést lehce vlasy koberce zpět do původního stavu – jednoduše jím zatřesete a bude to. Zdá se vám, že má koberec z každé strany jiný barevný odstín? To způsobuje odraz světla.