Stavíme - rekonstruujeme

Udělejte kolem sebe pořádek

Jistě se vám v životě naskytla příležitost, kdy jste potřebovali zlikvidovat větší množství odpadu. Ať už se jednalo o rekonstrukci staršího objektu nebo běžné vyklizení půdy vlastního domova, těžko jste si lámali hlavu s tím, jak nadbytek nepořádku odvezete svým osobním automobilem a kam ho vůbec vyhodit. A co teprve se sutí, která při rekonstrukci vznikne. Nejefektivnějším způsobem, jak problém vyřešit, je najmout profesionály, kteří přistaví speciální kontejner, do kterého nepořádek naskládáte a oni jej rychle odvezou. Tato možnost vám ušetří moře času. Navíc s vědomím, že jste se o pořádek kolem sebe ekologicky postarali.

K likvidaci odpadu potřebujete povolení

Pokud stále váháte, jak nepořádek zlikvidovat, obraťte se jednoznačně na specializovanou firmu. Vypořádat se s problémem na vlastní pěst značí spoustu starostí a nákladů navíc. Profesionálové vám přistaví potřebné kontejnery na odpad, navíc ho dokáží díky technice, kterou disponují, odvézt velké množství. A pokud nemáte čas nebo sílu naložit odpad do kontejnerů sami, stačí si přiobjednat nakládku strojním nakladačem. Odvoz odpadu ale není jediným důležitým bodem celého procesu, je to především jeho ekologická likvidace v souladu s platnými zákony, ke které potřebujete správná povolení. Renomovaná firma v této oblasti disponuje potřebným oprávněním s odpady manipulovat a po skončení akce vám vydá „potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“, které vám zaručí, že odpad neskončí na černé skládce a vy jej jako dokumentaci můžete předložit ke kolaudačnímu rozhodnutí.

Nezapomínejte na suť

Pokud jste se pustili do velkého vyklízení a máte již všechen odpad bezpečně odvezen, pomysleli jste také na suť, která vznikla při rekonstrukci? I v tomto ohledu se vám dostane pružného servisu, který se o odvoz suti postará. Díky vysokokapacitním kontejnerům si navíc nemusíte lámat hlavu s množstvím. Šetřete svůj čas a vyhněte se zbytečným komplikacím. Ať už jste firma, živnostník nebo soukromá osoba, do 1,5 hodiny můžete mít po všech starostech.