bungalow
Stavíme - rekonstruujeme

Zasadit strom, postavit dům, zplodit syna

Chystáte se postavit si nový dům? Nemáte ještě žádné zkušenosti ani vybranou firmu? Chcete-li mít nízké náklady nejen na provoz domu, ale zároveň i ušetřit na pořizovací ceně, jsou vhodnou alternativou montované domy, které jsou vyráběny ze dřeva a tvrdého polyuretanu. Firma JÓCSIK GROUP, s.r.o. nabízí jak katalogové domy, tak i domy navržené architektem dle přání zákazníka. Každý zákazník pak bude mít svůj originální dům. Samozřejmě lze dodat i jen stavebnicové díly, a zákazník si poté zajistí stavbu svého domu na vlastní pěst.

Montované domy na klíč

Montované dřevostavby na klíč mají nespočet výhod. Proč se rozhodnout právě pro tento typ stavby? Jednotlivé stavebnicové části jsou vyrobeny přímo zmíněnou firmou, nejsou tedy závislé na dodavateli. Vše je do detailu přesné a vyrobené moderními stroji a zařízeními. Dřevostavby mají přívlastek nízkoenergetické, u těchto staveb tedy průměrně zaplatí rodina za 100 m2 obytné plochy ročně necelých 20 000 Kč! Stavba je opravdu rychle postavená, většinou do 3 měsíců od objednání už bydlíte v novém. Starat se nemusíte ani o žádné papírování, všechny úřední věci zařídí firma za vás. V neposlední řadě, jak už jsme se zmínili, si můžete vybrat mezi katalogovým domem a originálním projektem. Samozřejmě se můžete podívat i na hotové stavby, např. dřevostavby Plzeň.

Dřevostavba i svépomocí

Tím, že se stavba dodává jako stavebnice, může dům zákazník postavit i svépomocí. Vše je navrženo tak, aby i zákazník stavbu zvládl bez velkého úsilí.

K zateplení se používají polyuretanové desky PIR, které mají výborné izolační vlastnosti a i když jsou tenčí než obvyklé typy izolací, srazíte s nimi náklady na vytápění na minimum.

Bungalovy jsou populární

Velmi populární jsou v poslední době bungalovy. Jedná se o levnou dřevostavbu, která se hodí pro menší rodiny, ale dá se v budoucnu případně rozšířit. Mezi nejoblíbenější typy patří bungalow 14 a bungalow 70.