Okna, dveře

Ochraňte si svůj majetek mřížemi

Pokud bydlíte v části města, které není zrovna bezpečné, v přízemí či máte prostě jen pocit, že potřebujete ochránit nějakým způsobem svůj majetek, pořiďte si mříže. Mříže jsou určeny převážně pro ochranu výloh obchodů, komerčních prostor, vstupů do prodejen, skladovacích prostor, ale klidně je můžete pořídit i na váš dům, v případě, že chcete zabránit vstupu neoprávněných osob tam, kde nemají.

Rolovací mříže jsou většinou ovládány motorem a jsou zhotoveny z kvalitních ocelových pozinkovaných komponentů. Tudíž jsou velice pevné a bezpečné. Mříže nevyžadují žádnou údržbu. Díky kvalitním komponentům vám budou sloužit mnoho let a nemusíte se obávat poškození ani pohyblivých částí. Rolovací mříže od Univers vám budou zhotoveny na míru. Na základě technických parametrů vám vytvoří mříže výhradně ruční prací. Zpracování je precizní. Očekávat můžete maximální pevnost a stabilitu. Mříže se skládají z určitých součástech a komponentů. Ty jsou patřičně kontrolovány tak, aby byl chod mříže bezproblémový a bepečný. Mříže Univers jsou opravdu kvalitní a pokud si je pořídíte, vsadíte na jistotu.

Univers vám nabízí čtyři typy mříží, které se liší provedením. Jedná se o rolovací mříže Valencia, Verona, Raventa a Monako. Mříže Valencia vynikají rovnými liniemi a předností je velice moderní vzhled. Proto se hodí na moderní budovy a prostory. Naopak do historických částí jsou vhodnější mříže Verona, které mají vlnitý profil ocelových trubek a tím navozují pocit starší doby. Mříže typu Raventa oceníte všude tam, kde nemá jít vidět. Jsou totiž naprosto neprůhledné díky galvanizovaných plných profilů. Poslední typ mříží, tedy Monako, je určen do prostor, kde je vyžadováno odvětrávání či ventilace. U všech typů mříží můžete zvolit ruční nebo motorový pohon, přičemž právě motorový poskytuje samozřejmě větší komfort.

Na mříže Univers poskytuje společnost záruku 24 měsíců. Dodávka včetně montáže trvá maximálně 3 týdny. Při objednání většího množství je pak doba dodání na individuální domluvě. Jestliže  sháníte účinnou mechanickou ochranu, mříže Univers jsou skvělou volbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.