Okna, dveře

Pomalý montér z Budějovic

Hledáte kvalitního řemeslníka, který si za svou prací stojí a nabízí precizní přístup k práci? Pak se poohlédněte po službách Radka Štolpy, jehož možná znáte jako Pomalého montéra. Věnuje se montáži interiérových dveří a obložkových zárubní a působí nejen v Českých Budějovicích, ale též v okolí Třeboně. Svou práci dělá pomalu, s láskou a osobním přístupem, což vám garantuje maximální spokojenost. Na svém kontě má Pomalý montér montáž značkových dveří, neboť spolupracuje s významnými prodejci dveří a stejně tak vám namontuje bezpečně i dveře z klasického hobby marketu.

Pomalý montér překvapí cenou

Radek Štolpa je expert na montáž dveří Sapeli, jež se řadí mezi prémiové značky v oblasti interiérových i vchodových a bezpečnostních dveří. Za dobu své dlouhé montérské práce má za sebou i četné montáže dveří Solodoor, jež používají jiné rohové spojení oproti již zmiňovaným dveřím Sapeli. Ale i tato značka překvapí dlouhou životností, moderním designem a neotřelou nabídnou barev a odstínů dřeva. S pomalým montérem je dobré se poradit, pokud nevíte, jaké posuvné dveře do pouzdra vybrat. Montér vám nejen poradí, ale zajistí i servis, díky němuž budete spokojeni a svou nemovitost chytře zhodnotíte.

Montáž dveří České Budějovice probíhá bez pohledu na to, o jaký počet dveří a obložek se jedná. Specialista na dveře vám ochotně, spolehlivě a pečlivě namontuje i dveře vysoké 210 centimetrů a výše. Velké oblibě se těší rovněž bezfalcové dveře či posuvné dveře zajíždějící do pouzdra, jež oceníte zejména v malých bytech a prostorách, kde bojujete s místem.

Spokojenost potvrzují recenze

Znalý truhlář se řadí mezi certifikované montážníky interiérových dveří značek Sapeli a Solodoor. Na svém přehledném webu nabízí i řadu zajímavých tipů, jak vybrat obložky, popřípadě jaké jsou aktuální ceny montáže dveří a kde všude působí. Pozitivní recenze zákazníků hovoří jasně, montážník pracuje pomalu, pečlivě a precizně, což je v dnešní uspěchané době jistá záruka spokojenosti.