Chata a chalupa Komerční informace Vytápění

Krbová kamna přinesou úsporu i hřejivý pocit

Léto, letní prázdniny a hlavně letní teploty jsou již v plném proudu, nicméně ani se nerozhlédneme a studené podzimní měsíce tu budou coby dup! A proto je třeba být řádně připravený a myslet už teď na to, jak si zajistit teplo ve vašem bytě nebo domě na chladnější měsíce, které nás zanedlouho čekají. A právě firma Thorma nám již 100 let zajišťuje pocit radosti z vyhřátého domova!

Krbová kamna Thorma jsou vyráběna více jak 100 let a prodávají se nejen po České republice, ale prakticky po celém světě. Firma Thorma zajišťuje v České republice záruční a pozáruční servis svých výrobků a v Blansku můžete navštívit její největší vzorkovou prodejnu. Je zde také sklad hotových výrobků a náhradních dílů, které si můžete ihned odvézt. Nejedná se tedy jen a pouze o internetový prodej, ale můžete si kamna osahat a vybrat ty, které se nejlépe hodí do interiéru vašeho domova. Odborníci na této prodejně jsou ochotní a schopní poradit s výběrem jakéhokoli topidla, s jeho následnou instalací a provozem. Poradí i jak napojit kamna na váš komín a výpočítat správně spalinové cesty.

Krbová kamna na dvě kliknutí

Pokud chcete ušetřit svůj čas a preferujete objednání přes internet, je to samozřejmě možné. Po zpracování objednávky vás personál firmy vyzve k osobnímu odběru na pobočce, nebo zvolíte výhodné dodání zboží zdarma po celé České republice.

Na již zmíněných webových stránkách je možné dle vámi zadaných parametrů vyhledat nejvýhodnější produkty včetně příslušenství, které vám pomůže správně pečovat o „teplo domova“. Můžete vybírat z nabídky různých velikostí, barev, tvarů či výkonu kamen, popř. je možné taktéž vyhledat náhradní díly (skla do dveří, rošty, tyčky do dveří, těsnící šňůry atd.) do určitých produktů. Specialitou firmy jsou smaltovaná kamna v širokém sortimentu výkonů a designů. Další oblíbenou a účinnou volbou jsou krbová kamna Petra na dřevo. Na těchto kamnech je možné si něco málo uvařit a jsou dobrou volbou i na chalupu. Mate-li chuť vařit více, budou vás jistě zajímat sporáky na tuhá paliva.