Komerční informace

Výrobce stínící techniky a garážových systémů Univers Tech s.r.o. bude rozšiřovat výrobu

Společnost Univers Tech s.r.o. je českou firmou sídlící v Kladně, jejíž počátky výroby sahají do roku 1990, přičemž byla na společnost Univers Tech s.r.o. transformována roku 2004. Tato společnost již od počátku vyrábí levná garážová vrata, markýzy, žaluzie, rolety, brány, tedy garážové systémy a stínící techniku. Novinku v sortimentu představují bezpečnostní dveře. V současné době plánuje tato firma rozšířit výrobu. Již zakoupila nové pozemky, kde budou vystavěny nové výrobní haly, čímž zároveň nabídne i nové pracovní možnosti.

Levná garážová vrata

Velkou část výroby zabírají sekční garážová vrata. Na ty se Univers Tech s.r.o. specializuje. K dispozici má vlastní špičkové automatické výrobní linky, díky nimž lze vyrábět vrata ve velkých objemech. Na linkách vyrábí vrata na míru, která mohou být v různých velikostech, barevných provedeních, designem a s mnohými technickými detaily. Garážová i průmyslová vrata jsou cenově dostupná, avšak kvalita není nikterak ochuzena. Ba naopak jsou tyto vrata prvotřídní kvality. Zákazníkům tedy společnost nabízí jedinečný poměr ceny a kvality. Proto mohou zákazníci zakoupit na své garáže opravdu kvalitní a levná garážová vrata. Plzeň, Praha a Kladno jsou místa, kde si mohou zákazníci objednat jak garážová vrata, tak další produkty, na které se společnost zaměřuje. Právě v těchto městech se nachází pobočky společnosti. K objednání lze využít i formulář na oficiálních firemních stránkách.

Nákup nových pozemků

Ač v posledních letech stále přetrvává krize, která dopadá na mnoho českých malých i velkých firem, společnost Univers Tech s.r.o. až tak nezasáhla a na našem trhu si stojí velice dobře. Z velké části za to mohou právě špičkové produkty, které jsou kvalitní a zároveň levné. Jelikož je o produkty společnosti velká poptávka, může si společnost dovolit taktéž rozšířit výrobu i skladovací prostory a investovat do výstavby nových hal. Odkoupila budovy i pozemky, jež sousedí se stávající halou, ve které probíhá výroba garážových vrat a stínící techniky do domácností i komerčních prostor. Zde budou vystavěny nové budovy, které budou kryty z vlastních zdrojů, i za přispění dotací z evropských fondů, jež se Univers podařilo získat. Společnost si slibuje, že díky novým budovám dojde k nárůstu i zefektivnění výroby.

stavba univers kveten 2013_1368626405
stavba nových hal – květen 2013

Plány do budoucna

Díky tomu, že vzniknou nové prostory, společnost plánuje dvojnásobně zvýšit výrobu garážových vrat, brán, rolet, žaluzií a markýz. Již nyní se řadí k těm největším a nejzavedenějším firmám zabývající se výrobou zmíněných produktů. Věří, že nové kapacity zlepší stávající výrobu a svým zákazníkům budou moci nabídnout ještě lepší výrobky i podmínky. Plánuje, že stavební práce by mohly být dokončeny ještě v tomto roce.

Nové pracovní příležitosti

Lidé z okolí jistě potěší fakt, že nově vznikající prostory a rozšíření výroby přinesou nové pracovní příležitosti. I zde se budou vyrábět garážová, průmyslová vrata, předokenní rolety, markýzy venkovní výsuvné. Praha se nachází od Kladna pár kilometrů, takže zde mohou najít uplatnění jak lidé z blízkého okolí, tak třeba i hlavního města. A v době, kdy moc volných pracovních míst není, je to velice příznivý fakt. Společnost tedy mnohým lidem nabídne naději na nový život a díky ní bude mít řada rodin normální příjem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.