Okna, dveře Staví­me Stavíme - rekonstruujeme Z garáže

Krásný, ale i bezpečný domov

Denně je v České republice odcizeno přibližně 17 dvoustopých automobilů. K tomu je ovšem nutné připočítat přibližně 50 vyloupených. Pozornost zlodějů vyvolávají převážně vozidla, která jsou zaparkovaná u chodníku před domem. Pro zloděje je to lákavý a vlastně velmi snadný cíl. Na druhou stranu odcizení vozidla ze zabezpečené garáže, to je pro zloděje téměř nepřekonatelný problém.

Rozhodující je zabezpečení

U vozidla, které je zaparkované před domem, je důležité zabezpečení. Centrální zamykání, alarm, případně ukrytý čip, díky kterému se majitel může připojit ke svému vozu online, a vysledovat tak jeho polohu. Ovšem i takové překážky dokáže zkušený zloděj obejít. Ví zkrátka, kam sáhnout, abyste svůj automobil již neviděli.

Proto je vždy bezpečnější a jistější, když svůj automobil budete parkovat v garáži. Předejdete tím nejen nenechavým rukám zlodějů. Vyhnete se i případnému poškození zaviněnému vandaly. A jako jasnou výhodu pak můžete brát i ochranu před rozmary počasí. Kroupy, mráz, vichřice, nic z toho váš automobil neohrozí. Garážová vrata udrží všechno nebezpečí venku.

Specializovaná společnost Lomax

Společnost Lomax je jedničkou ve výrobě garážových vrat. Její prioritou je kvalita. A můžete si být jisti, že se nejedná o žádnou sériovou výrobu, u které se musí zákazník přizpůsobit výrobku a vlastně přestavět celou garáž. Naopak. Společnost Lomax vyrábí garážová vrata přímo na míru. Tak, aby s vestavěním bezpečnostních garážových vrat bylo co nejméně práce.

Společnost Lomax nenabízí jen garážová vrata. V jejich portfoliu lze nalézt také průmyslová vrata z kvalitních komponent. Pevnost, stabilita, spolehlivost a jako bonus i velká škála barevných motivů navíc. Pokud chcete více zabezpečit svůj dům, společnost Lomax nabízí také venkovní rolety, které jsou pro zloděje jasným vzkazem – tady vám pšenka nepokvete.

Podívejte se na stránky www.lomax.cz a objevte, jak účinně ochránit svůj majetek i své blízké.