luxusní dřevostavby
Reality Staví­me

Luxusní dřevostavby znamenají bydlet rychle v novém a komfortně

Nelekejte se slova luxusní. Dřevostavby jsou dnes skvělým řešením pro každého, kdo chce bydlet v novém, levně a ještě ekologicky.

Našli jste konečně dostatek motivace k tomu, abyste si pořídili rodinný dům? Ideální volbou je nechat si dům postavit na klíč. Rádi byste bydleli levně a ekologicky? Navíc chcete i stavbu pořídit za rozumnou cenu? Řešením jsou typové dřevostavby, které realizuje Martinice Group. Jde o luxusní dřevostavby, které však nabízí jak ekonomickou cenu stavby, tak jsou nenáročné, pokud jde o energie. Jedná se totiž o nízkoenergetické stavby.

Dřevostavby jsou moderním řešením bydlení ve všech směrech

Dnes je naprostou samozřejmostí, že chceme bydlet rychle. Rovněž si pořizujeme nízkoenergetické bydlení, protože ceny energií jsou vysoké a pravděpodobně dál porostou. Martinice Group nabízí typové projekty dřevostaveb i jejich výstavbu. Stavbu lze zakoupit jako hrubou stavbu, ale i jako stavbu na klíč.

Domy, které skvěle zapadnou kamkoliv

Luxusní dřevostavby mohou být v tradičním i moderním stylu. Vyberou si ti, kteří chtějí sedlovou střechu, ale i milovníci staveb s čistým designem a plochou střechou. Prémiové domy uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si lze přízemní domy a bungalovy, ale i domy s obytným podkrovím a patrové domy. Domy se liší užitnou plochou a nejčastěji se realizují v provedení 3+kk až 5+kk.

Do roka a do dne

Jak rychle můžete bydlet ve vlastním? Firma se chlubí tím, že do roka a do dne bydlíte ve vlastním. Dostanete elektronicky zpracovaný projekt včetně 3D animace. Na přání je možné návrh modifikovat podle potřeb a přání zákazníka. Takto vytvořený projekt se přenese přímo do obráběcího centra, kde se vyrobí veškeré dřevěné konstrukce na milimetr přesně podle vyhotovených podkladů.

Společnost Martinice Group, o které najdete informace na webových stránkách www.martinicegroup.cz, má již 20 let zkušeností s dřevoobráběcími technologiemi a od roku 2010 dodává rovněž montované rodinné domky, víceúčelové haly, rekreační objekty a další dřevostavby. Váš dům navrhnou i postaví skuteční odborníci.