Bytové dekorace

Japonské stěny v Praze

Dekoratérské studio Bellissimo působí v Praze od roku 2003 a zabývá se dekoracemi interiérů, a to jak v domácnostech, tak i v kancelářích, hotelech či penzionech. Bellissimo se zaměřuje na individuální přístup k zákazníkovi, což znamená, že můžete využít všech jeho služeb na míru vašeho interiéru nebo vkusu. Na veškeré služby, materiály a styly dekorací se můžete podívat na http://www.zaclonyvpraze.cz.

Vše pro bytový textil

Mezi základní služby studia patří například šití závěsů a záclon, a to v nejrůznějších barvách a velikostech. Látek i materiálů nabízí opravdu hodně. Objednat si můžete i přehozy na postele či pohovky na míru, římské rolety, moderní japonské stěny, dekorační polštáře. Bellissimo nabízí i garnýže a kolejnice (včetně ohnutých kolejnic), u kterých zajistí i montáž.

V rámci služeb Bellissima se můžete spolehnout i na poradenství ohledně toho, jaké materiály, vzory a vůbec typy interiérových doplňků zvolit. Nákresy a kalkulace jsou zdarma.

Japonské stěny

Studio se zaměřuje také na šití japonské stěny. Japonská stěna je netradiční, ale velmi elegantní druh stínění. Posuvné japonské stěny lze instalovat do okna nebo i do interiéru jako rozdělovač místnosti. Vytahovat či stahovat japonskou stěnu je podobné jako u rolet, používají se šňůrky či tyčky. Látka je upevněna na alu profilu pomocí suchého zipu. Počet drážek na profilech pak určuje výslednou šířku celé stěny. Látky na japonské stěny jsou nejrůznějších barev i potisků, vybírat můžete dle svého vlastního vkusu a dle potřeb vašeho interiéru. Pokud tedy chcete ušít japonskou stěnu v Praze, víte na koho se obrátit.

Japonské stěny se hodí do každého interiéru. Pokud ale přesně neodpovídají vašemu přání, můžete si nechat ušít rolety římské. Jejich princip je stejný jako u klasických rolet, jen místo skládaných plastových dílů jsou jen z jednoho pruhu látky, který je připevněný na hliníkový rám prostřednictvím suchého zipu. Roletu pak ovládáte šňůrkou, řetízkem nebo za pomoci dálkového ovládání. Hodí se do moderních i klasických interiérů.