Chata a chalupa Staví­me

Co takhle dřevostavbu?

Pokud uvažujete o dřevostavbě, je důležité vybrat si kvalitní firmu. Domky ze dřeva jsou velmi náchylné na vlivy počasí a prostředí ve kterém stojí. Špatně vyrobená dřevostavba pak může po čase začít velice rychle chátrat a dřevo hnít.

Dobrá stavební firma kromě samotného domu dokáže zajistit také vedlejší formality, popřípadě vyřídit povolení s patřičnými úřady a podobně. Jak tedy poznat dobrou firmu a rozlišit, zda se investice do domů opravdu vyplatí? Nejspolehlivější je samozřejmě doporučení od dobrého známého nebo odborníka. Velmi dobře mohou posloužit také různé recenze či testování firem zabývajících se dřevostavbami. My se dnes podíváme na firmu nadšence Jana Bednáře. Jeho firma Easy Homes Solutions s.r.o. sídlí v Plzni Na Jíkalce, ovšem své dřevostavby rozváží do celé republiky.

Velmi důležité jsou zkušenosti

Easy Homes Solutions s.r.o. se specializuje na modulové dřevostavby a dřevostavby na klíč. Jednoduše si tedy můžete vybrat z katalogu připravených projektů a staveb, vhodných jak pro stálé bydlení tak pro rekreaci. Některé modulové dřevostavby můžete velmi dobře využít jako kancelářské prostory či lesní školky. Pokud se vám některý z připravených projektů zalíbí, stačí zadat poptávku a pracovníci se vám sami ozvou s prosbou o další informace. Všechny připravené dřevostavby na klíč je samozřejmě možno jakkoliv upravit a přizpůsobit tak vaším požadavkům, popřípadě terénu, ve kterém se bude stavba realizovat.

O úpravu projektů a přípravu stavby na míru zákazníkovi se stará tým zkušených projektantů, jehož členem je i sám Jan Bednář, majitel firmy. Stejně tak je i součástí realizačního týmu. Jeho nadšení pro tento obor se tak promítá do celého týmu a potom samozřejmě do samotné dřevostavby, ve které následně strávíte spoustu bezstarostných let svého života.

Pokud si z katalogu připravených projektů nevyberete, máte samozřejmě možnost projednat celý projekt s odborníkem, a vytvořit tak dřevostavbu na klíč, která bude do posledního detailu vyhovovat vašim požadavkům. Dodání pak proběhne už za 30 – 60 dní od objednání projektu. Můžete tak svůj dům mít za méně než dva měsíce od objednání! Firma vám připravenou dřevostavbu přiveze na místo a odborně usadí. Tím se samozřejmě razantně sníží náklady na výstavbu, vše se totiž připraví v montážní hale a k vám dorazí už hotový dům.

Kromě velkých dřevostaveb nabízí firma Easy Homes Solutions také menší projekty. Pomoci dokážou s výstavbou dřevěných chatek a chat. Malá chatka k víkendovému odpočinku vás nevyjde vůbec draho a přitom poslouží dokonale.

Kompletní servis pro zákazníka jako pozornost podniku

Pro úplnou spokojenost zákazníka je samozřejmě nutné pomoci také s vyřizováním patřičných dokumentů a povolení. Easy Homes Solutions má tým připravený vyřídit za vás všechny potřebné formality. A to opravdu všechny. Pokud si vyberete dřevostavbu na klíč, firma za vás vyřídí hypotéku na celý projekt, vyjedná stavební povolení s patřičnými úřady a zajistí všechna potřebná pojištění, abyste se nemuseli o svůj dům bát. Stavební plán za vás úředníkům představí zkušení odborníci, takže si můžete být jisti, že dokážou odpovědět na všechny všetečné jejich otázky a že získání stavebního povolení nebude žádná potíž.

Dřevostavby Easy Homes Solutions splňují všechny technické normy, a nikdy tak není problém s rychlou realizací projektu. Stejně tak za vás vyřídí koupi vybraného pozemku či prodej starého domu. Ušetříte tak spoustu času a můžete se plně věnovat přípravám na stěhování. A možná, že pro vás zařídí i dobrou stěhovací službu, pokud byste neměli s takovými službami zkušenosti. Kompletní servis ve spojení s příjemným týmem odborníků dělá z firmy Easy Homes Solutions žhavého kandidáta na realizátora vašeho příštího bydlení. Pokud bychom používali bodovací systém, tato firma by rozhodně dostala alespoň devět bodů z deseti.