dřevěný obraz
Bytové dekorace

Obraz s důrazem na detail

Vybavte si svůj domov luxusními dekoracemi! To je základ útulného a přívětivého bydlení, v němž se budete nadmíru cítit dobře vy i vaši přátelé a rodina. Mohou to být textilie dotvářející vkus celého prostoru anebo vázy, obrazy na stěnu a sochy v atypickém provedení. Podle stylu bydlení volte i doplňky. K venkovskému stylu bydlení se zajisté budou hodit dobové věci s oprýskanou patinou, moderní minimalistický interiér zase doplní fotografie s geometrickými motivy. Pokud nevíte, jaký obraz na stěnu vybrat, inspirujte se širokou nabídkou v mnoha formátech.

 Dřevěný obraz s vysoce kvalitními barvami

Dřevěné obrazy na stěnu pořídíte online, aniž byste museli měnit pohodlí svého domova za přeplněná obchodní centra. A je z čeho vybírat! Nabízí se nestárnoucí klasika, již představují obrazy květin, přičemž každý kus je originál. Stejně tak lze vsadit na černobílé obrazy s osobitými malbami a výjevy přírodních úkazů, lidských nálad i oblíbených a uklidňujících motivů. Obrazy mají dřevěný podklad, což je činí skvělým dárkem pro vaše blízké, ale hodí se třeba i do kanceláře či vašeho domova. Nechte se omámit kouzlem obrazů zvířat, luxusních měst a tematicky laděných kompozic barev, kde vyniká autorova myšlenka. Obrazy mohou být uvolňující i hravé a vhodné do společných prostor i dětských pokojů. Velmi žádané jsou obrazy na stěnu s motivy Provence, jemuž vévodí fialová a šedá barva. Velkoformátové obrazy pak dokonale vyniknou na velkých, jednobarevných zdech. Na vás je pouze zvolit variantu horizontálního či vertikálního směru.

Ideální dárek pro náročné zákazníky

Věnovat obraz je jako darovat kus sebe sama. Oceníte vysokou kvalitu zpracování a obdarovaný zase motiv, jímž se trefíte do jeho vkusu a dáte mu jasně najevo, že vám na oslavenci záleží. Opravdu pestrý výběr obrazů nadchne každého milovníka umění i laika. A atraktivní ceny jsou navíc příjemným bonusem. Vlastnit obraz nebylo nikdy snazší, najděte si volné místo ve svém domě či bytě a oživte zeď luxusním obrazem s neotřelým motivem. Takový obraz vás bude jednoduše bavit!