Bytové dekorace

Dřevěné žaluzie – když se nechcete spokojit s průměrností

Všimli jste si, že když vstoupíte do místnosti, která je zařízená vkusně a s citem pro detail, harmonie toho místa jako by působila i na vás? Pocit útulnosti pak umocní použití přírodních materiálů v interiéru. Nápaditost při volbě bytových doplňků udělá i z šedivého panelákového bytu luxusní bydlení.

Jedním z takových žhavých trendy designových kousků jsou dřevěné žaluzie.

3 dobré důvody proč mít žaluzie ze dřeva

Samozřejmě chrání před slunečním zářením, působí jako zvuková i tepelná izolace, korigují nasvícení místnosti a dokážou všechno to, co ostatní typy rolet a žaluzií. Jejich výhody jsou ale mnohem větší:

Originalita. Před časem se všichni vrhli na výměnu oken a využili akčních nabídek, kdy k plastovým oknům získali žaluzie zdarma. Dřevěné žaluzie odvážně narušují tuto plastovou uniformitu našich oken a dodávají interiéru výjimečný až luxusní vzhled.

Návrat k přírodě. Přírodní materiály v bytě vytváří pocit pohody a bezpečí. Žaluzie ze dřeva, které ladí s nábytkem v místnosti, případně s odstínem dřeva použitého na podlahy, dotváří harmonickou atmosféru místnosti.

Variabilita. Můžete je využít opravdu všude. Zútulní neosobní novostavby i byty v panelových domech. Mimořádně vhodné jsou v historické zástavbě. Možnost výroby žaluzií na míru vyřeší problém atypických oken, i taková vám pomůžou zastínit před nežádoucími slunečními paprsky.

Velký výběr, perfektní zpracování, žaluzie na míru

Ve chvíli, kdy začnete vybírat ty správné dřevěné žaluzie pro vás, nepřehlédněte nabídku produktů i služeb firmy Invence.net s.r.o. Vybírat můžete z tuzemských i exotických dřevin, široké palety barev lamel, různých povrchových úprav, včetně speciální úpravy do vlhkého prostředí (koupelny, kuchyně). Využijte možnosti zvolit ovládání žaluzií provázkem, řetízkem, dekorativní stuhou nebo třeba motorkem na dálkové ovládání. Samozřejmostí je zaměření, výroba na míru i montáž. Na vás zbývá jen ocenit nový vzhled vašeho domova.