deskové výměníky tepla
Bydlení­ je hra Úspory a ekologická řešení Vytápění

Certifikovaný prodejce odstředivých separátorů a deskových výměníků tepla Alfa Laval

Pohybujete-li se v průmyslové a strojírenské oblasti, pak samozřejmě máte velký zájem na prodloužení životnosti součástí vašeho strojního zařízení. Tímto byste totiž mohli ušetřit značnou část finančních prostředků, které byste mohli následně použít ve svém podnikání.

Šopování neboli metalizace

Jednou z možností, jak renovovat strojní díly a předcházet nepříjemné korozi, jsou žárově stříkané povlaky. Jejich používání začalo už ve 20. letech minulého století pod názvem šopování neboli metalizace. V současné době se využívají hlavně antikorozní povlaky zinkové. Zabraňují korozi, která se projevuje negativními změnami materiálů a zhoršením mechanických vlastností. Jednou ze společností, která se renovaci strojních součástí žárovým stříkáním věnuje, je Alfa Laval, přičemž certifikovaným prodejcem jejích produktů je firma TRIBO Engineering.

Výroba strojních součástí na objednávku

Potřebujete-li pro svoje strojní zařízení vyrobit součástku, pak se můžete obrátit na společnost TRIBO Engineering. Stačí dodat aktuální výkresovou dokumentaci, na základě které firma vytvoří cenovou a technickou nabídku například také pro výrobu ozubených kol. S dodávkou strojních součástí na požádání firma dodá i rozměrové protokoly, materiálové atesty, protokoly tepelného zpracování a podobně. Dokonce vám zajistí dopravu na místo, které si uvedete ve svojí poptávce.

Vyjít vstříc zákazníkům je prvořadým cílem společnosti TRIBO Engineering, která dle svých zkušeností doporučí pro strojní součásti, jakými jsou i ozubená kola, náhradní materiál, který bývá velmi často kvalitnější než ten původní, ale hlavně dokonce finančně zajímavější.

Údržba průmyslových olejů a obráběcích kapalin

S produkty firmy Alfa Laval bezpečně vyčistíte také hydraulické nebo převodové oleje pomocí stacionárních a mobilních separačních modulů. Jsou vhodné také pro čištění obráběcích kapalin. Kromě toho Alfa Laval dodává deskové výměníky tepla, které zajišťují účinný přenos tepla, a to ve velmi kompaktním zařízení s malými rozměry se snadnou obsluhou a údržbou. Deskové výměníky jsou klíčovými komponenty při ohřevu, chlazení, rekuperaci tepla a kondenzaci v průmyslu.