dražby nemovitostí v exekuci
Reality

Dražba nemovitosti – získejte domov levněji

Jak by se vám líbilo získat byt v atraktivní lokalitě, popřípadě bydlet v novém rodinném domě? Sny se mají plnit a dražba vám k tomu může výrazně pomoct! Stačí se účastnit dražeb nemovitostí a žádanou nemovitost si jednoduše vydražit! V dražbách najdete nejen byty či rodinné domy, ale také pozemky, rekreační a komerční objekty nebo další místa, s nimiž by se dalo efektivně naložit. Cenově zajímavé nemovitosti zahrnující též rybníky, čerpací stanice, nebytové prostory a stejně tak studny s vodárnou lze vydražit za zlomek ceny!

Jak to vlastně funguje?

Prvním krokem dražby nemovitostí je výběr ideální položky. Pokud tedy najdete byt, dům a další prostory, které vás zaujmou, můžete začít s aukcí. Díky exekutorskému úřadu se lze přímo účastnit aukce nebo dražit z pohodlí domova na dálku formou elektronické aukce. Před samotným zahájením je nutné se detailně seznámit s obsahem dražební vyhlášky, která vás nasměruje k postupným krokům. Před přihazováním je nutné zaplatit tzv. dražební jistotu. Jedná se o částku uvedenou ve dražební vyhlášce a celá zmiňovaná částka musí být na účtu exekutora před zahájením dražebního procesu.

Sledujte aktuální nabídku

Nemovitost získává nejvyšší částka. Jakmile je celý proces úspěšně ukončen a můžete si gratulovat k získání nemovitosti v dražbě, stačí doplatit celou částku a následně se stáváte majitelem nemovitosti. Tento způsob je naprosto bezpečný a rozhodně neriskujete žádnou ztrátu financí.

Jestliže nechcete, aby vám nějaká zajímavá nabídka unikla, sledujte nejnovější dražby nemovitostí v exekuci, kde se často objevují velmi výhodné a solidní aukce. Účast na dražbách je skvělou šancí získat nemovitost k bydlení a rovněž se jedná o báječnou příležitost dobře a efektivně investovat peníze. Nabídky jsou průběžně aktualizovány a zahrnují aukce z celé České republiky.