dveře do domu
Bydlení­ je hra Okna, dveře

Dveře do domu s funkčními doplňky

Záleží vám na bezpečí v domě nebo v bytě? Potom vsaďte na pořízení bezpečnostních vchodových dveří, které mají mnoho předností v porovnání s klasickými. V současnosti si vyberete z mnoha typů s různými parametry, které vám budou vyhovovat nejen provedením, ale také vzhledem.

Bezpečněji ve vašem domě

Staráte se o vylepšení zabezpečení domu? Potom nezapomeňte na bezpečnostní dveře do bytu, které si vyberete z rozsáhlé nabídky Zaměřte se na certifikaci bezpečnostních dveří, nejlépe ve třetí nebo čtvrté třídě, na bezpečnostní kování a vložku ve stejné třídě. Dále dost záleží na protipožární odolnosti, zvukové a tepelné izolaci. Bezpečnostní dveře nabízí moderní a skvěle vypadající designy z několika druhů materiálů. Není problém je prosklít a doplnit světlíky, což oceníte hlavně v tmavých prostorech. Vysoký počet jistících bezpečnostních bodů lépe chrání proti napadení a proti vypáčení.

Dveře se zabezpečovacími systémy

Vchodové dveře můžete ještě vylepšit, když investujete do zabezpečovacích Hi-tech systémů, které vám zaručeně v mnohém pomohou. Na dveře do domu se nejčastěji připevňuje digitální kukátko s wi-fi videotelefonem. Co vše vám díky kukátku bude fungovat? Především se dokonale zmapuje celý prostor za dveřmi pomocí 180° úhlu záběru. Navíc se po připojení k Wi-Fi otevře možnost komunikace s někým, když zrovna nejste doma – třeba s pošťačkou. K vybavení patří senzor pohybu s nočním viděním. Věřte, že výměna optického kukátka za elektronické je velice snadná a rychlá, dokonce nezáleží ani na tloušťce dveří.

Nelíbí se vám stále hledat klíče? Co byste řekli na čtečku otisků prstů, která umí ve spojení s elektromotorickou vložkou odemknout dveře zcela bez klíčů. Do paměti se může vložit až 99 otisků prstů, což je vhodné hlavně pro firmy. Nastavení je velice jednoduché pro uživatele. Standardní provedení je zápustné na dveřním křídle. Lze žádat i povrchové v nerezovém krytu.