Nerezové zábradlí
Bydlení­ je hra

Zábradlí z nerezu v originálním provedení

Moderní doba stále vyžaduje nějaká krásná překvapení. Styl bydlení vám jich nadělí klidně několik během krátké doby. Však se setkáte s novými materiály a postupy provedení, které jednoduše změní design vašich interiérů a exteriérů.

Jednoduché a pevné konstrukce

Jen tak se něčeho chytit je sice skvělý nápad, ale mnohdy vám už od pohledu na pomocníka při chůzi hrozí infarkt. Skutečně se necítíte na to, abyste se podrželi viklavého zábradlí, navíc ve viditelně hrozivém stavu? Zábradlí z nerezu nabízí vysokou pevnost a odolnost proti vnějším vlivům. V praxi to znamená, že hned tak rychle s ním nějaké přírodní vlivy nezatočí a bude vypadat elegantně i po mnoha letech používání. Především oceníte nenáročnou údržbu, komu by se také chtělo se neustále zabývat ošetřováním venkovních doplňků. Avšak nerezové zábradlí využijete i jako vnitřní vybavení domů a firem. V těchto případech přesedlejte od jednoduchých provedení ke složitějším. V malých i velkých budovách zazáří základní konstrukce vylepšené o všelijaké skleněné a dřevěné díly. Nechybí ani mnohé další ozdobné prvky, jejichž výběr závisí na vašem vkusu a konkrétním použití v místnosti.

Dokonalé sladění s okolím

Ani u zábradlí se nemusíte smířit s tím, že vše nebude tak dokonale ladit. Každý detail si promyslete a pokud nezískáte požadovaný produkt, nechte si ho zhotovit na míru. Individuální a originální řešení patří k vítaným zakázkám, protože vy pak zajásáte spokojeností. Pokud třeba zatoužíte, aby vaše kovové schodiště se zábradlím ze zahrady do prvního patra rodinné vilky obsahovalo háky na zavěšení květináčů, nenechávejte si to pro sebe a podělte se o svoje představy s příslušnými pracovníky, aby se vrhli na zhotovení návrhu. Během konzultace určitě přijdete i na jiná vylepšení, která vám udělají velkou radost a přinesou i užitek.