Bydlení­ je hra

Skladový kontejner lze využít i jako přístřešek na dřevo

Když žijete v rodinném domě, který z důvodu úspory financí při stavbě není podsklepený, budou vám pravděpodobně chybět úložné prostory. Ono se to nezdá, ale během života člověk nastřádá poměrně hodně věcí. Těch je zapotřebí i při péči o zahradu. Vždyť jen sekačka na trávník, vertikutátor zaberou hodně místa. Určitým řešením by mohly být skladovací kontejnery, které se vyrábějí v různých velikostech a typech.

Jaké jsou výhody skladovacích kontejnerů

U skladovacích kontejnerů české firmy KOVOBEL je hned několik výhod. Tou základní výhodou je to, že mají široké použití pro nejrůznější účely. V domácnosti, respektive na pozemku okolo rodinného domu nebo firemní budovy, je možné je použít jako přístřešek na auto, sklad materiálu a zboží, přístřešek na dřevo nebo popelnici. 

V současné době, kdy spousta domácností pořizuje velké zásoby dřeva na zimu vzhledem k vysokému růstu cen energií, je třeba řešit i otázku uskladnění dřeva. Skladový kontejner se na to bude výborně hodit. Je pochopitelně nutné volit variantu bez bočních stěn, aby mohlo dřevo dobře na vzduchu prosychat.

Výroba kontejnerů

Česká firma KOVOBEL je na trhu již půl století. Svůj výrobní program zasvětila výrobě pouze dvou produktů, které ale neustálým zlepšováním prakticky dovedla k dokonalosti. Kromě skladových kontejnerů se zabývá i výrobou technologických zařízení pro chov drůbeže. A protože poskytuje komplexní služby, tak kontejnery a zařízení nejen vyrábí, ale také dodává a montuje. Pro zákazníky je to výhodně a pro firmu vlastně také. Své produkty firma vyváží i do zahraničí. Setkáte se s nimi v Mexiku, Japonsku i Austrálii a pochopitelně i v evropských zemích. Výroba kontejnerů je plně realizována společností KOVOBEL. Ta používá kvalitní pozinkovaný plech s výškou 2,2 nebo 2,6 metru. Na malou zahrádku je možné si pořídit nejmenší typ kontejneru o velikosti 1 × 1,2 × 2,2 metru. Je skladný a nezabere příliš místa.