obkladový kámen
Bydlení­ je hra Stavíme - rekonstruujeme

Zařiďte si dům či byt dle vlastních priorit

Stavíte-li nebo rekonstruujete dům či byt, seženete dnes opravdu veškeré zboží, na které jen pomyslíte. Sortiment v oblasti stavebních a bytových doplňků je neustále rozšiřovaný o nové produkty, díky čemuž nevypadají všechna stavení a interiéry stejně, ale objevují se na nich zajímavé varianty či barevné kombinace stavebních prvků.

Každý zákazník má jinou představu o uspořádání, barvách a materiálech, které budou použity právě pro jeho nemovitost. Můžete podléhat nejnovějším moderním trendům, okázalé extravaganci nebo se držet tradičního stylu. Samozřejmě také můžete zvolit kombinaci těchto prvků a vytvořit tak originální zázemí pro vaše bydlení.

Obkladový kámen pozvedne vaše stavení

Výrazným ozdobným prvkem pro váš byt nebo dům bude volba vhodných obkladů. Obkladový kámen využijete jak v interiéru, tak v exteriéru, a díky pestré nabídce s ním můžete doslova kouzlit. Nenechte se mýlit představou, že kámen je chladný, neosobní a nedokáže vytvořit hřejivou domácí atmosféru. Právě díky různorodým texturám a barvám, které trh nabízí, bude vaše obydlí výjimečné a nejeden soused vám bude závidět.

Přírodní obkladový kámen fantasticky doplní venkovní fasádu, působí přirozeně a zároveň elegantně. Skvěle odolává povětrnostním podmínkám a zachovává si původní barvu i strukturu. Uvnitř domu či bytu jím můžete obložit kamna nebo schodiště. Nebojte se s ním také zvýraznit stěny, panely anebo výklenky. Nemusíte jím pokrýt celou plochu, ale v kombinaci s krásnou barvou omítky získají díky němu místnosti na originalitě i nevšedním kouzlu.

S kamennými obklady nemůžete chybovat

Kromě obkladů mohou váš dům ozvláštnit také obkladové pásky na fasádu. Modulové nebo travertinové pásky jsou mrazuvzdorné a jejich používání je prověřeno dlouholetou zkušeností. Vypadají rafinovaně, přirozeně a nikdy vám nezevšední.