Zahrada

Zahájení zahradní sezóny se blíží

I když jste možná teprve před pár dny odzdobili stromeček nebo vaši zahradu stále zdobí vánoční světýlka, jaro je za dveřmi a vyplatí se na něj náležitě připravit. Nadšení zahrádkáři a vášniví kutilové zajisté ocení tipy, na co se letos zaměřit a zajistit si krásný a zdravý trávník, popřípadě mít všechno pořádně smontované a zajištěné. Ať už doma máte všechno možné vybavení, nářadí i zahradní techniku, určitě se vyplatí investovat a vypůjčit si profesionální stroje, s nimiž docílíte dokonalého výsledku. Co všechno vám půjčovna nářadí a stavební techniky nabízí?

Odborník na techniku

Zavedená firma sází na špičkové stroje a nářadí, jež vám pomůže na zahradě, v dílně i garáži. Velké oblibě v rámci půjčování se těší inovativní ruční elektrické a aku nářadí a stejně tak vybavení pro řezání například v lese nebo sadu. Velmi zajímavá je nabídka vybavení pro zahradu. Pronájem zahradní techniky zahrnuje kromě všem známých sekaček též křovinořezy a praktické půdní jamkovače. Všechna technika je pro vás připravena ke krátkodobému pronájmu již od jednoho dne, ale stejně tak lze vybavení pronajmout i na více dní či jeden víkend. V půjčovně nářadí dochází k pravidelné revizi všech nabízených strojů a vy tak máte jistotu, že pracujete s ověřeným vybavením. Velké poptávce se těší zejména s příchodem jara provzdušňovače, které slouží k odstranění staré trávy, plstě a mechu. Tuto aktivitu je nutno provádět pravidelně alespoň jednou až dvakrát za rok a uvidíte, jak váš trávník získá na atraktivitě a zdravém vzhledu.

Pronájem zahradní techniky

Půjčovna v Bělotíně

 V Bělotíně, v těsné blízkosti Hranic a v dojezdové vzdálenosti od Ostravy najdete špičkovou půjčovnu s vyškoleným a zkušeným personálem, jenž vám zajisté poradí, jakou techniku vybrat. Pronájem je za atraktivní ceny, ostatně přesvědčte se sami přímo v půjčovně zahradní techniky.

GEORGE Půjčovna

+420 775 700 380

info@georgepujcovna.cz

www.georgepujcovna.cz