Zahradní technika
Zahrada

Nezbytná výbava pro perfektní zahradu

Péče o zahradu je různorodá a stejně tak v každé roční době vyžaduje jiný zásah. Ať už jde o zastřihování křovin či pravidelné sekání trávy, neobejdete se bez kvalitní zahradní výbavy. Nakupujte chytře a svěřte se do rukou odborníka na zahradní techniku, uvidíte, že s vhodnou výbavou bude vaše zahrada nejen dokonale upravená, ale též zdravě vypadající a plná síly.

Kvalita jménem Husqvarna

Za značkou Husqvarna stojí roky zkušeností a specializace nejen na zahradní náčiní. Technika z dílny tohoto žádaného výrobce sází na špičkové materiály a dostupné ceny. Švédská kvalita se pyšní již od svého založení v roce 1689 prvotřídním venkovním nářadím na stříhání a udržování zahrad, stejně tak lesů, parků a stavební mechanizace. Zahradní technika se přitom kupuje online, takže vám odpadají starosti s cestováním. Na výběr máte z motorových pil, křovinořezů, sekaček na trávu a zahradních traktorů, jež jsou ideální pro velké plochy místo sekaček. Speciální kategorii představují ridery nahrazující sekačky a garantující pohodlnou manipulaci okolo stromů a veřejného vybavení. Lídr na českém trhu neustále pracuje na nových modelech zahradní techniky, díky nimž bude práce na zahradě komfortní, snazší a maximálně bezpečná.

zahrada

Husqvarna ušetří peníze i čas

Tato značka před časem na trh uvedla robotické sekačky, s nimiž šetříte čas a pravidelně pečujete o svůj trávník, aniž byste museli složitě manipulovat se sekačkou. Robotická sekačka je zcela bezpečná, vybavena několika funkčními prvky a zámkem pro ochranu před krádeží. Husqvarna sází rovněž na atraktivní a cenově dostupné doplňky a akční nabídku křovinořezů či sekaček. S tímto vybavením nadchnete každého domácího kutila i nadšence do zahradničení. Svěřte se do rukou švédského specialisty na zahradní techniku a nechte si poradit s výběrem pily nebo si objednejte broušení řetězů.