Nové domy Praha-východ
Bydlení­ je hra Reality

Rodinné bydlení se vším, co potřebujete k životu

Praha-východ nabízí nové bydlení

Příměstské bydlení v rodinném domě si můžete nyní pořídit v rámci 3. etapy projektu Bydlení Úvaly, jež přirozeně navazuje na již dokončenou zástavbu bytových jednotek z prvních dvou etap. Projekt s novými rodinnými domy je určen primárně těm, kteří chtějí bydlet blízko přírody a zároveň ocení snadnou dostupnost do rušného hlavního města. Vlakem jste v centru za 25 minut, autem pak na P+R parkovišti na Černém Mostě do 20 minut. Předpokládané dokončení výstavby je naplánováno na příští rok, máte tedy nejvyšší čas vybrat si svůj nový domov podle svých představ. Přesně tak, aby splňoval požadavky na komfort, prostor a dispoziční řešení.

Nové domy Praha-východ

Neopakovatelná sleva až půl milionu korun

Nové domy Praha-východ nyní ještě cenově výhodněji! Pro prvních pět prodaných rodinných domků je připravena atraktivní sleva až  pět set tisíc korun. Důvodů, proč právě v této oblasti zakotvit je hned několik. Díky moderní výstavbě energeticky úsporných rodinných domů s využitím  kvalitních stavebních materiálů, se výrazně zvýší úspora na provozních nákladech, a to i díky tepelným čerpadlům. Optimalizaci spotřeby energií tak ocení všichni obyvatelé napříč generacemi. Mezi další benefity patří poloha s jednoduchou dostupností do srdce hlavního města a též okolní příroda a velké množství zelených ploch. Dispoziční řešení jednotlivých domů se liší, vždy jsou v kategoriích 3+kk a 5+kk. Kromě řadových domků se nabízí též dva dvojdomky a devět samostatných domů 5+kk.

Nové domy Praha-východ

Vysoký standard bydlení

Designéři si v tomto případě dali velmi záležet na výběru vybavení a práci s moderními materiály s důrazem na komfort budoucích obyvatel. Podlahové vytápění doplňuje rekuperace s řízeným větráním a o ohřev se starají tepelná čerpadla. Jen si představte, že si konečně splníte sen bydlení v rodinném domě s přírodou na dosah s prostornými a vzdušnými místnostmi a samozřejmě vlastní zahrádkou. Takový domov ocení rodiny s dětmi, starší ročníky i mladé páry, které hledají stabilní zázemí pro život na dosah hlavního města Prahy.