truhlářství (okres) Benešov
Bydlení­ je hra Kuchyně Obývací pokoj

Kam v Praze pro kuchyň na míru?

Určitě se shodneme na tom, že kvalitní řemeslníky bychom dnes měli platit zlatem. Jejich zkušenosti, pozitivní a otevřený přístup a samozřejmě šikovné ruce se dokáží promítnout do změn v interiéru i profesionálního poradenství při výběru nábytku, volbě schodiště či základních úpravách podlah. A i když to může vypadat, že v hlavním městě České republiky se nabízí celá řada kvalitních řemeslníků, není tomu tak.

Hledáte-li někoho, kdo se specializuje na vestavěné skříně, dokáže vám navrhnout a na zakázku vyrobit dětský nábytek s precizností, popřípadě je machr přes kuchyně, vsaďte na někoho s letitými zkušenostmi a celou řadou pozitivních referencí. Na úrovni okresu Prahy-východ se nachází truhlářství Benešov, jež mimo zmiňovaný nábytek řeší vstupní haly, zařízení do provozoven či kuchyně na míru.  

20 let zkušeností je znát

Za dvacet let působení na českém trhu si české truhlářství Praha-východ zajistilo stabilní a silnou pozici na trhu. Kromě výroby sami odborníci z truhlářství navrhují a vyrábí nábytek do celého bytu i firemních prostor. Vestavěný nábytek je ideální do atypických prostor i všude tam, kde vám jednoduše nezapadají nabízené solitérní kousky nábytku, popřípadě kde chcete být originální a poukázat na svůj vytříbený styl. Zvláště vestavěný nábytek je populární, protože šetří místo, a navíc skvěle vypadá! Jestliže máte vybraný nábytek, domluvte si schůzku a nechte si vyměřit prostor do posledního milimetru. Do jednoho týdne obdržíte vypracovaný cenový odhad nábytku a po odsouhlasení domluvených parametrů a ceny se vytvoří dle nákresu konkrétní cenová nabídka.

Nechte si poradit s barvou i zpracováním

Pokud stále netušíte, jakou variantu zvolit, nechejte si poradit zkušeným týmem. Vysvětlí vám i pomůže s výběrem materiálů, kování a navrhne projekt k maximální spokojenosti. Po zaplacení zálohy je na řadě samotná výroba nábytku, následně montáž a předání hotové zakázky. Samozřejmostí je pětiletá záruka, za kterou si české truhlářství stojí.