Reality

Kde je možné v Praze kvalitně a moderně bydlet?

Praha je v poslední době vyhledávaným městem. Domy i byty v Praze jsou velmi žádané. Stěhuje se sem velká část naší české populace, především mladí lidé, kteří si zde chtějí najít prací a usadit se. Právě to, že Praha nabízí poměrně dost pracovních míst je tato lokalita vyhledávaná. Je to také samozřejmě hlavní město, které nabízí řadu dalších výhod jako je sportovní a kulturní vyžití, dostatek občanské dostupnosti. Dalo by se zjednodušeně říct, vše pod jednou střechou. V Praze je prostě blaze a bydlí se zde dobře. To si také uvědomují nejrůznější developerské firmy, které se snaží stavět moderní a kvalitní bydlení v Praze. Lze zde sehnat domy i byty na prodej. Praha nabízí řadu možností k bydlení.

Ve které lokalitě se dobře bydlí?

Jestliže sháníte nové byty, Praha nabízí řadu krásných lokalit. Lze vyjmenovat např. Dolní Počernice, Praha 4 – Opatov, Praha 4 – Vinohrady nebo třeba Praha 12 – Modřany. Všechny lokality mají vynikající dostupnost. Jsou zde sportovní areály, kulturní možnosti, kousek přírody a klidné zóny.

Kde vybrat bydlení?

V Dolních Počernicích probíhá výstava nízkoenergetických domů s 60 byty k prodeji. Lze vybírat byty o dispozičním řešení 1+kk, 2+kk a 3+kk. Bytové domy mají společné podzemní garáže, kde můžete parkovat váš automobil.

Praha 4 – Opatov bude nabízet 184 bytů v novostavbě. Byty budou k dostání od velikosti od 1+kk až po prostorné 4+kk a 5+kk. Některé byty budou mít k dispozici také předzahrádku. Byty v patrech budou opatřeny balkónem nebo terasou.

Prodej bytů Praha – Vinohrady probíhá v komplexu novostaveb. Rezidence odpovídá městskému životu a zároveň nabízí dostatek soukromí. Najdete zde nadstandardní bytové jednotky.

Všechny tyto byty z dílny developerské společnosti Sekyra Group odpovídají požadavkům na moderní a kvalitní bydlení. Budete se zde cítit bezpečně, spokojeně a prožijete nádherný život přímo v hlavním městě. Sekyra Group má pod sebou i další rezidenční projekty např. ve Špindlerově Mlýně nebo v Bratislavě. Zaměřuje se také na kancelářské projekty a velká rozvojová území.

1 komentář

  1. Píšete zde o kvalitním bydlení v Praze. Můžu se zeptat na byty Brno? Chtěla bych se přestěhovat do Brna a hledám vhodnou realitní kancelář, která mi nabídne prodej bytů s co nejmenšími poplatky, ale zase se seriózním přístupem. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.