řetězová pila
Bydlení­ je hra Chata a chalupa Hobby

Řetězová pila nesmí chybět v dílně žádnému kutilovi

Kvalitní pila je základem vybavení každé dílny či garáže. Chcete-li udělat radost domácímu kutilovi nebo nadšenému zahrádkáři, investujte peníze do prémiové kvality značkových pil. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost řetězové pile nebo aku nářadí. Sáhnete-li po profesionálních pilách, najdete řešení pro řezání silných větví i kmenů a zároveň vám poskytnou pily perfektní uživatelské použití pro běžné činnosti.

Bezpečnost práce na prvním místě

Při práci v lese či na zahradě s jakýmkoliv těžkým nářadím nezapomínejte používat ochranné pomůcky, s nimiž výrazně eliminujete riziko poranění očí a rukou. A to i přesto, že dnes jsou řetězové pily navrhovány tak, aby byly maximálně výkonné a zároveň bezpečné. Kromě jednoduchého použití slibuje řetězová pila též snadné ovládání pomocí vypínače a startování díky sytiči. Kromě toho je aplikován odstředivý systém čištění vzduchu, díky čemuž se výrazně snižuje opotřebení a naopak značně se prodlužuje doba nutná k čištění filtru. Inovativní řetězové pily jsou vybaveny startovacími šňůrami, což ve výsledku umožňuje rychlejší a především pak bezproblémové startování přístroje.

Vyberte si online nebo v showroomu značkových produktů

Modelové řady předních výrobců si můžete prohlédnout a otestovat v showroomu, kde na vás čeká vyškolený personál připravený poradit a pomoct s výběrem ideální řetězové pily. Mezi oblíbené značky zákonitě patří Husqvarna známá svým designem, nízkou hmotností a samozřejmě silným a výkonným motorem. Nástupci starších modelů pil Husqvarna jsou vybaveni pokrokovými funkcemi. To znamená například bezproblémovou práci při napínání a seřizování řetězu. S nadčasovým designem a technicky vyladěnou konstrukcí přichází i konkurence. Elektrické pily z dílny McCulloch garantují snadnou ovladatelnost a ve většině případů napínání řetězu bez nutnosti použití nářadí.