přístřešek na popelnice
Bydlení­ je hra Náš tip

Skladovací kontejnery se širokým využitím

Zajímá vás vhodné řešení pro uskladnění materiálů a zboží? Praktické skládací skladovací kontejnery vám pomohou v mnoha situacích. Snadno se montují a následně demontují, což vyhovuje častému přepravování z místa na místo. 

Konkrétní využití skladovacích kontejnerů

Sestavené kontejnery je možné naskládat vedle sebe i na sebe, poté přenášet vysokozdvižným vozíkem či jeřábem. Nabízejí se z kvalitního pozinkovaného plechu o různých rozměrech. Budete si pochvalovat využití na montované buňky, na přístřešky na kolo, auto, dřevo, ale rovněž na zahradní přístřešek. Velice oblíbené jsou jako mobilní sklady, kde bezpečně uskladníte různý sortiment a materiál. Doporučuje se vybavení regálovým systémem, dveřmi, ochranou proti krádežím, dřevěnou nebo ocelovou podlahou, držákem lahví s technickými plyny a mnohými dalšími vylepšeními. 

Praktické přístřešky na popelnice

Prostředí, kde bydlíte, by mělo vypadat co nejlákavěji. Mnohdy platí, že právě popelnice celé místo tak nějak zoškliví, čemuž se dá předejít. Pro celý dům, bytovku nebo panelák můžete sehnat přístřešek na popelnice bez dveří od firmy Kovobel. Vše bude na jednom místě, a navíc zabráníte i nechtěnému povalení a rozsypání odpadků po silnici, chodníku a jiných místech. Popelnice schováte jednoduše do kontejneru, kam se lépe dostanete při variantě bez dveří. Jestliže si naopak potrpíte na ochraně majetku a nehodláte nechat ostatní sypat odpad do vašich nádob, můžete zvolit model se dveřmi, který podle potřeby uzamknete. Lze si vybrat libovolně velký box na popelnici, záleží na počtu zde umisťovaných kusů. K možnému vybavení patří dřevěná nebo ocelová podlaha a jiná řešení. K velkým výhodám těchto přístřešků patří, že se dají jednoduše složit a převézt kamkoliv momentálně vyžadujete. Více informací lze získat na webu www.kovobel.cz.