semena rajčat odolných proti plísni
Náš tip

Příprava na zahradní sezónu

Jaro už klepe na dveře a zimní teploty střídají první slunečné dny. Příroda se začíná probouzet a těší se na rozpuk. Pokud patříte mezi vášnivé zahrádkáře a hledáte nová semena a osiva pro své truhlíky, máme pro vás několik tipů na nové odrůdy semínek. Určitě už se teď těšíte, až budete sklízet své plody práce na zahradě, dětem dopřejete čerstvou zeleninu, sladké ovoce i bylinky a klíčky. Vaše kuchyně dostane zcela nový rozměr s čerstvými sezónními surovinami a svému tělu rovněž dopřejete cenné látky, minerály a to vše v bio kvalitě, přímo od vás ze zahrady!

Jaká vybrat semena paprik a rajčat?

Paprika patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější zeleninu, kterou po celý rok vídáme na talíři. Víte o tom, že zelenina by se měla na stole objevit denně a to hned v několika porcích? Navíc s příchodem jara, kdy odhazujeme těžké kabáty a vytahujeme stále tenčí kousky oblečení, se vyplatí i jídelníčku odlehčit, přidat vitamíny nabitou zeleninu a čerstvé ovoce. Semena nejen papriky, ale také rajčat, okurek, cibule či česneku a sladkého hrášku pořídíte nyní online ve vysoce kvalitních odrůdách a mnoha barvách či specifikacích.

Velké oblibě se nejen u českých zahrádkářů těší rajčata. Jejich pěstování se věnujeme všichni, ať už majitelé zahrad či obyvatelé panelových bytů. Vyzkoušejte letos nová semena rajčat odolných proti plísni, se kterou často bojujeme. Všechna nabízená semena zeleniny jsou odzkoušené a vypěstované zkušenými pěstiteli, kteří provozují nejen eshop, kde nabízí semínka chilli nebo aromatické rostliny.

Kompletní výbava pro zahrádkáře

Z pohodlí domova se můžete připravit na sezónu nákupem veškerého vybavení. Semena chilli, letničky i trvalky doplňuje sortiment zahrádkářských potřeb. Web nabízí přehledně seřazené odrůdy rostlin i plodin a kromě poradny disponuje též zajímavými a tematicky laděnými články. Vaše letošní úroda bude bohatá, zdravá a zaručeně chutná!