nemovitosti Praha 5
Náš tip

Úspěšně zakončený prodej nemovitostí

Možná právě nyní přemýšlíte, jak co nejlépe prodat svůj nemovitý majetek. Nezáleží na tom, jestli se jedná o dům, luxusní byt nebo starší domek po prarodičích, vždy je třeba myslet na důležitosti, které vás dovedou k úspěšně zakončenému prodeji. 

Služby realitní kanceláře

Učinit nabídku potencionálním kupcům bývá nejtvrdším oříškem, když se rozhodnete pro prodej vlastními silami. Realitní kancelář funguje již dlouhou dobu, proto ví, jak upoutat případné zájemce. Neváhejte se obrátit na realitní kancelář, kde vám zajistí prodej domu Praha 5, bytů a dalších druhů nemovitostí. Realitní makléř se vás rád ujme a poradí se vším, z čeho nebudete hned příliš moudří. Získáte dostatek času na rozmyšlení, realitní kancelář Praha 5 nejprve nabídne smlouvu na jeden až na dva měsíce. Jakmile vyzkoušíte postup pro prodej nemovitosti Praha 5, můžete stávající fakta zhodnotit a libovolně se rozhodnout v další spolupráci, či naopak. 

Realitní makléř je tu pro vás

Realitní makléř, zajišťující reality Praha 5, se řadí k profesionálům. Nabídne bezpečný servis a obstará celý proces realitních transakcí. Nechybí mu znalosti nejen z realit, ale ani z právní a daňové oblasti, což se výborně uplatňuje v případě zvídavých otázek. Vše ohledně domů a bytů Praha 5 vyhodnotí a odborně vysvětlí zápory a klady. Sami si můžete vybrat makléře. K dobrému výběru hodně pomohou obdržené reference a jiné druhy doporučení. Aktuální informace, které se týkají pronájmu nebo prodeje bytu Praha 5, obdržíte od realitních makléřů, kteří lpí na poskytování kvalitních služeb. Nejprve vás čeká vstupní konzultace a zpracování tržní analýzy. Na odhadech pro byty a domy Praha 5 se spolupracuje s certifikovanými odhadci nemovitostí. Prostory se připraví, dojde k vyklizení, úklidu, zhotoví se 3D plánek, natočí se videoprohlídka a vše se profesionálně nafotí.