pvc podlahy
Bydlení­ je hra Podlahy

Podlahy z PVC do bytu i komerčních prostorů

Vzhledem ke své ploše patří podlahy k důležitým místům, jejichž zařízení v bytě je třeba věnovat náležitou pozornost. Vhodně zvolená podlaha dokáže totiž podtrhnout osobitost interiéru. Pryč je doba, kdy jedinou možností byly parkety nebo lino. Současné výrobní technologie nabízejí také bytové podlahy z PVC, které patří ke stále více oblíbeným druhům podlah.

Proč jsou PVC podlahy tak oblíbené?

Pro PVC podlahy hovoří hlavně jejich odolnost, trvanlivost i jednoduchá pokládka a snadná údržba. Dnes už má málokdo dostatek času na to, aby se věnoval hodiny únavnému pastování parket. PVC podlahu stačí setřít vlhkým mopem s čisticím prostředkem na podlahy, aby se z ní odstranil prach a nečistoty, a je hotovo. Navíc bytové PVC podlahy nabízejí atraktivní a nadčasové dezény v různých odstínech. Vzhledem ke své vylepšené povrchové úpravě jsou tyto podlahy vhodné také pro alergiky.

Novilux Traffic 2019 je podlahou pro každý interiér

Velmi zajímavá po stránce vzhledu i ceny je například bytová PVC podlaha Novilux Traffic 2019, jež vzešla z tvorby holandských designérů. Vyrábí se hned v 16 dekorech, jež velmi přesně napodobují přírodní dřevo ve světlých i tmavých odstínech, kámen nebo dlažbu. Můžete ji klidně položit na podlahu do obývacího pokoje, ložnice, chodby i kuchyně. V každé místnosti bytu bude vypadat dobře a stejně dobře bude také sloužit po dlouhou dobu. Povrch má totiž ošetřený ochrannou vrstvou DIAMOND SEAL, takže tato PVC podlaha vydrží třeba i poškrábání od domácích mazlíčků. Chůze po Novilux Traffic 2019 je tichá a měkká díky rubové mechanické pěně s tvarovou pamětí, lze ho tedy bez obav dát i do dětského pokoje.

Výhodou Novilux Traffic 2019 je také to, že není určený jen do bytu, ale využijete ho i v komerčních prostorách firem či obchodů. Zde vynikne hlavně jeho odolnost a funkčnost.