dřezové baterie
Bydlení­ je hra Kuchyně

Jak šel čas s kuchyňským vybavením

Zařizování kuchyně dnes není zrovna snadnou disciplínou. Mnozí lidé dlouhé měsíce tráví listováním v časopisech o bydlení, hledají aktuální trendy a snaží se vytvořit moderní kuchyni, do které budou investovat a která tak bude náhradou stávající kuchyně, která už se doslova rozpadá před očima. O trendech ve světě bydlení lze říct, že se mění stejně jako módní trendy. Také se mění doslova rychlostí blesku. Pojďme se podívat hlavně na kuchyňské vybavení a to, jak se za poslední roky změnilo a jak s ním šel čas. 

Kuchyňské vybavení v podobě trouby, mikrovlnné trouby, lednice, dále také sporáku, kuchyňských dřezů a dalších elektrických kuchyňských pomocníků zkrátka tvoří kuchyni. Bez toho by kuchyně nebyla kuchyní. Pojďme si proto říct, jaké konkrétní jsou nyní in a do jakých investovat, které perfektně zapadnou do moderní, zrekonstruované kuchyně. 

Nejdříve to byly bílé spotřebiče

Z počátku jsme investovali hlavně do bílých spotřebičů. Kupovali jsme bílé mrazáky, bílé lednice, bílé mikrovlnné trouby. Dnes však bílým spotřebičům odzvonilo, i když do nich lidé stále hodně kupují. Pokud chcete investovat do domácích spotřebičů a ostatního vybavení kuchyně, volte spotřebiče a vybavení vyrobené z trochu jiných materiálů. 

Poté to byl nerez

Spíše investujte do nerezových spotřebičů a nerezového vybavení. Třeba takové dřezové baterie nebo kuchyňské dřezy koupíte převážně v nerezovém provedení. Pravdou ale je, že ani se nerezové vybavení nestihlo ohřát na žebříčku trendů, vyměnila ho měď. 

In je měď

Možná jste se zatím s mědí moc nesetkali, ale pomalu a jistě se dostává na pulty obchodů. V měděném provedení si můžete koupit jak nádobí, tak kuchyňské dřezy, dřezové baterie a další podobné zařízení do kuchyně.

Jaký materiál vyhraje u vás? S nerezem ani s mědí neuděláte krok stranou, s bílými spotřebiči by to byl krok zpátky.