Bydlení­ je hra Koupelna

Co si počít v situaci, kdy se vám ucpe kanalizace?

Kanalizace je geniální vynález, který je starý už několik tisíc let. Už ve starém Římě si lidé uvědomovali, že je nutné někam odvádět odpadní vodu. Dnes si bez takové vychytávky nedokážeme představit život. Čas od času se však bohužel vaše kanalizace ucpe, praskne nebo utrpí jinou újmu. Koho požádat o okamžitou pomoc? 

Nepodceňte prevenci 

Jaké je nejlevnější řešení problémů? Samozřejmě včasná prevence. Díky ní dokážete předejít vážným potížím, jejichž náprava může stát klidně desítky tisíc korun. 

Přesně proto přichází na scénu pravidelná revize kanalizace. Základem úspěchu je monitoring s pomocí kamery. Ta se procpe skrz celé potrubí a při cestě vypozoruje všechny případné zdroje katastrof. 

S pomocí této jednoduché práce identifikujete propady ještě před tím, než se kanalizace zhroutí. Zároveň zjistíte, jestli se v ní nenachází cizí předměty (například prorůstající kořeny). Stejně tak snadno zkontrolujete vadná spojení, ztvrdlé těsnění a další konstrukční nedostatky. Nemluvě o prasklinách. 

Tlakové čištění umí zázraky 

Je váš systém ucpaný? V drtivé většině případů postačí čištění kanalizace tlakem. Zvolení odborníci k vám přijedou s čisticím kombinovaným vozem. V něm najdete vysokotlaké vodní čerpadlo (tlak může dosahovat až několika stovek atmosfér). Posledním dílkem skládačky je tlaková hadice s délkou několika desítek metrů. Asi si dokážete představit, co následuje. 

Máte podezření na problémy v kanalizaci? Nebo prostě dbáte na prevenci a chcete se ujistit? Ať tak, či onak, mrkněte se na webové stránky oblíbených poskytovatelů ze společnosti Tlakař. Ti provádí kompletní revizi i vysokotlaké čištění. 

Rozklikněte si výše vložené odkazy a ihned si budete moci přečíst, jak celý proces vypadá, kolik stojí a co díky němu získáte.