laminátové podlahy
Bydlení­ je hra Podlahy

Podlahová krytina nové generace

Chystáte se na rekonstrukci? Pak to vezměte pořádně od podlahy a začněte právě podlahovou krytinou. Její renovace není finančně náročná, naopak dodá prostorám zcela novou podobu. Právě podlaha je totiž základem každého interiéru a její vizitka je odrazem také vašeho osobního stylu. Zdravotně nezávadné, na první dotek příjemné a na pohled elegantní řešení s důrazem na detail vám učarují. Stačí se jen rozhodnout pro ideální společnost, která funguje na trhu od roku 2002 a specializuje se rovněž na atypické rozměry i individuální požadavky zákazníků.

Podlahy v Moravskoslezském kraji

Ten, kdo hledá nové podlahy Ostrava, ocení bezplatné poradenství i zkušenosti řemeslníků, kteří pracují s přesností a pomocí těch nejmodernějších pracovních postupů. Také zajímavé podlahy Karviná vám pomohou odborníci navrhnout k maximální spokojenosti s ohledem na využití, zatížení a funkčnost. Je tedy primárně na vás, zda se rozhodnete investovat do dřevěné podlahy, která působí vždy elegantním dojmem a její originální struktura se nikdy neomrzí. Pokládka dřevěné podlahy se provádí klasickým a všem známým plovoucím způsobem, což znamená, že jsou jednotlivé lamely k sobě fixovány zámkovým spojem, popřípadě lepením, kdy je důležité pro práci použít zdravotně nezávadná a flexibilní lepidla.

Jakmile je podlaha položena, je nezbytné se rozhodnout pro její povrchovou úpravu. Nabízí se na příklad velmi oblíbená voskovaná vrstva, lakování či broušení a tmelení. Chcete-li zůstat věrni přírodě, pak otestujte olejování, jež nebrání přímému kontaktu lidské pokožky s čistým dřevem. Anebo vsadíte na laminátové podlahy? Jsou sice levnější variantou, ale stále vypadají úchvatně a uchovávají si svou odolnost vůči oděru i mechanickému poškození.

PVC a linoleum vyhrává

Pravděpodobně si vzpomínáte na staré dobré lino, které bylo součástí všech interiérů. Linoleum získává nové vlastnosti a vylepšený způsob pokládky a slibuje měkké, příjemné chození pro vaši bosou nohu. Přitom si uchovává své skvělé tepelně izolační vlastnosti. Díky tomu je dnes unikátním prvkem v moderních stavbách, veřejných prostorách i soukromých společnostech.